Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség után késhet...

Kémiai terhesség után késhet a peteérés és fájhat jobban?

Figyelt kérdés
Előző hónapban kezdtünk el próbálkozni a 2. Gyerkőccel, sikerült is, de 5 hetesen spontán elvetéltem. Nőgyógyász szerint minden rendeződött, most 8-án látta is tüszőérés jelét, az elvileg a 11. Ciklusnp volt, most kb 3 napig volt termékeny nyákom és fájt nagyon az alhasam, kicsit a bal oldalon. Ovulációs teszt tegnap érdekes volt, 2 kb egyforma csík, de nagyon halvány mindkettő, előtte nem használtam, így nem tudom ez normális-e. Illetve a nyák alapján akkor lehet pár nappal később van most ebben a hónapban az oviláció?

nov. 13. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
A vetélés és a kémiai terhesség nem ugyanaz...
nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászom mondta így, hogy mivel ez még nagyon korai vetélés volt, ez tulajdonképpen csak kémiai terhesség volt.
nov. 13. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor késhet a peteérés és fájhat jobban, nem kell hozzá, se vetélés, se kémiai, se semmilyen. Nekem pl.most volt 2 nappal később ovum és a menstruációm volt fájdalmas 1.nap, pedig már elég rég nem szokott. Nem volt vetélés, terhesség, se semmi. Még csak nem is próbálkoztam, szóval tuti.

Vetélésem után meg az ég egy adta világon nem volt vele semmi.

nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

A kémiai terhesség az gyakorlatilag egy nagyon korai vetélés. De mindig van valaki, aki a szavakon lovagol. Bár ez speciel még meghatározása szerint is korai vetélés.

"A biochemical pregnancy is not a false pregnancy. Technically, it is a very early miscarriage that occurs in the first few days of pregnancy."


Nekem annak idején pont késett pár napot az ovum a kémiait követő ciklusban, de fájdalmasabb nem volt.

nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!