Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még valaki az 5.dpo-n?

Van még valaki az 5.dpo-n?

Figyelt kérdés

Ti mikor fogtok először tesztelni? Hanyadik próbálkozós hónapotok?


Kérem akik csak negatívat írnának azok görgessenek tovább!



nov. 14. 10:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
68%
Szia. En 8dpo-n vagyok ma,tegnap es ma csinaltam teszteket,negativak(10es)-egyertelmuen. Hetvege ota a melleim fajtak,ma meg reggel mikor felkeltem olyam rosszul voltam alig tudtam kiszallni az agybol. Ma nem akartam megint tesztelni ha a tegnapi negativ lett,de a tunetek miatt gondoltam hatha...:))) harmadik honapja probalkozunk (ugyhogy eleg hamar osszejott csodaval hataros modon). Elsoben nem jott ossze,masodikban kemiai lett. Most remelem osszejon es ezek a tunetek jot jelentenek megiscsak.
nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:

Még nagyon korán teszteltél, simán lehet pozitív 2-3 nap múlva, szurkolok!


Nekünk ez az első hónap, de PM alulműködésem van (igaz kezelve), így tartok tőle, hogy nem lesz egyszerű, de mégis azért a kezdeti izgalom bennem van :D


A luteális fázisom csak 11-12 nap, így szerintem vasárnap fogok tesztelni egy 10-essel.

nov. 14. 14:13
 3/61 anonim ***** válasza:
72%

Tudom koran volt, de van mikor a jozan esz nem hasznal :))

Szurkolok neked is! Ha kezelve vagy es rendben a labor akkor nem kene gondot okozzon.

nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
67%

Sziasztok!

Én ma vagyok 9 dpo-n :)

Én is csináltam tesztet de negatív lett.

Nekem is PM alulműködésem van.

nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
77%
Szurkoljunk egyutt :) en csutortok/pentek tesztelek majd megint.:D
nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
77%
Én szerintem csütörtökön fogok, ahogy magamat ismerem. De hátha mégis kibírom péntekig:)
nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 5dpo vagyok ma. Én hétfőn akarok tesztelni, előtte nem érdemes mert Ovitrellet kaptam. De nekem ovu óta olyan gyulladás szerű fajdalmam van, mint a múlt hónapban, hat nem tudom 😒
nov. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:

De jó, hogy már többen is vagyunk :)

Nem tudom amúgy ki jár ide lepontozni…

nov. 15. 09:59
 9/61 anonim ***** válasza:
100%

Kimondottan sokan vannak akiket idegesítenek ezek a fajta "kérdések" :D

NEm kell vele foglalkozni, mit számít ez egyáltalán, hogy lepontoz/felpontoz? :) A lényeg, hogy mi jól érezzük megunkat, elüssük az időt amíg várakozunk, nem?

4-es voltam

nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

#4 és 9: Igen, tudom hogy sokan nem bírják, csak olyan fura, mert én ha látok valamit ami nem érdekel akkor tovább megyek, nem írogatok meg pontozgatok “csak azért is” :D


Te mikor fogsz újra tesztelni? Ha jól néztem már a 10.dpo-n vagy, olyan jó neked :) szörnyen lassan mennek nálam a napok..

nov. 15. 10:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!