Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még valaki az 5.dpo-n?

Van még valaki az 5.dpo-n?

Figyelt kérdés

Ti mikor fogtok először tesztelni? Hanyadik próbálkozós hónapotok?


Kérem akik csak negatívat írnának azok görgessenek tovább!



nov. 14. 10:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
Kedd/szerdan kell jojjon. Pici remenyt meg hagyok magamnak, de semmitse erzek most, meg a hatodik erzeket se :))
nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
Hát azért az még sokára van! Még nem szabad elengedni!
nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:

4, 23, 28 vagyok.


Én ma vagyok 12 dpo-n, ma nem tesztelek de ugye a tegnapi negatív lett. És sajnos törlésnél egy nagy rózsaszínes pirosas folt volt. Úgyhogy valószínűleg meg fog jönni.

Tudom, hogy butaság, de egy picit reménykedek a rózsaszínes folt miatt, mert az előző terhességemnél pont így volt 12 dpo-n és másnap pozitív lett a tesztem ( ott viszont nem teszteltem előtte). És a menzeszem sem így szokott indulni.

De majd meglátjuk, ha tovább vérzek, akkor mensi lesz belőle. De hátha mégsem...

nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
33-as, nem akarlak elkeseríteni de a pecsételésből azért általában menstruáció lesz :( De szurkolok, hogy ne így legyen!
nov. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:

Hat lányok, ma én sem bírtam tovább és teszteltem, de full negatív. Meg oda képzelni sem lehet második csíkot.


Azért ez most rosszul esik a lelkemnek, mert mindig azt hittem hogy majd elsőre össze jön, esélyektől függetlenül. :/

nov. 18. 08:47
 36/61 anonim ***** válasza:
Sajnalom kedves kerdezo! Aterzem en is mert a nagy tobbseg azt mondja hogy kemiai utan konnyebben osszejon es eleg soknak sikerult is. En is csalodtam most :(
nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom kérdező, de te még csak 9 dpo-n vagy, nem?

Az még rettenetesen korai! Még a 10 dpo is! Tudom hogy itt sok olyat olvasni hogy már mutatja, de szerintem azért a többségnek ilyen korán még nem mutatja!

Várj még pár napot mielőtt temeted!

nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:

Igen, 9.dpo, de mivel nekem csak 11 nap a lutealis, így azt gondoltam már nagy eséllyel mutatja ma, ha pozitív.

Vagy szerintetek nincs összefüggés?

nov. 18. 11:34
 39/61 anonim ***** válasza:
100%

Azért valmennyi összefüggés van, mert így ugye kevesebb napja van beágyazódni.

De még van 2 napja, neked lehet csak a menzesz napján lesz pozitív, ha ilyen rövid a luteálisod.

nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:

33-as vagyok, nekem volt tegnap, 12 dpo-n egy kis vér.


Ma reggel csak csináltam tesztet, mert elállt a vérzés, ez lett:


[link]


Elég halvány, már meg is száradt de élőben halvány rózsaszín a színe!

nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!