Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még valaki az 5.dpo-n?

Van még valaki az 5.dpo-n?

Figyelt kérdés

Ti mikor fogtok először tesztelni? Hanyadik próbálkozós hónapotok?


Kérem akik csak negatívat írnának azok görgessenek tovább!



nov. 14. 10:36
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
100%

Ma nem fogok. Valószínűleg holnap fogok, de lehet erőt veszek magamon és csak pénteken :D


Az előző terhességemnél nem teszteltem csak 13 dpo-n egy 10-es tesztel (azt is csak azért, mert a 12 dpo-n volt egy kis vérzésem), akkor viszont egy közepesen erős pozitív volt, tökéletesen jól láthatóan. Előtte nem tudom milyen lett volna... de szerintem a 11 dpo környékén már kellett volna látszódjon.

nov. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mond :)) lehet mar mindent is bekepzelek de neha mintha enyhe menstruacios gorcseim lennenek,aztan elmulnak. Melleim se fajnak mar annyira mint szombaton,nem tudom jo jel-e ez. Tegnapi nagy fejfajas es irrealis almossag utan ma tiszta jo kedvvel ebredtem,nem tudom mitol:)) nem tudom kibirom-e pentekig a tesztelest (1es)
nov. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
50%
11-es akkor nálad az volt a beágyazódásos vérzés? Az minidg kell legyen? Mennyire véreztél? Én azt hittem az korábban van.
nov. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:

11-es vagyok (meg a 4-es)


Dehogyis kell legyen! Én nem is nagyon hiszem hogy van ilyen hogy "beágyazódásos vérzés". Egy mikroszkopikus méretű sejtcsomó szerintem nem csinál vérzést. Szerintem egy kis hormoningadozás volt. Nem volt sok, csak a wc papíron látszódott egy kis barnás, rózsaszínes folt, ennyi.

nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Nektek van valami tunetetek? Ereztek mar valamit?
nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:

Nekem minden ugyan olyan, mint menzesz előtt. Mellfájdalom ovu óta, naponta 1-2x enyhe derékfájdalom. Szóval nem is nagyon reménykedem :( bár ma és tegnap reggel irtó hányingerem volt, muszáj volt reggeliznem pedig nem szoktam. De ez még túl korai lenne tünetnek :(


Vasárnapra-hétfőre nem várom, nem tudom kibírom-e addig teszt nélkül 🫣

nov. 15. 20:54
 17/61 anonim ***** válasza:
Nekem is mellfájdalom ovu óta, ahogy mindig is. Minden a szokásos, ahogy mindig is lenni szokott.
nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:

En nem tudom hova tenni a mellfajdalmat mert nem minden ciklusban van nekem. Mult honapban a kemiainal nem volt ovutol viszont kb 11-12dpo-tol kezdtek ugy fajni mint meg soha. Es 8dpo-tol neha egyet egyet megszedultem, gyakran jartam pisilni,de nem is gondoltam babara ilyen koran,betudtam az idonek. Aztan 9dpo este ugy elkezdtem szedulni meg ejjelre se szunt csak masnap delre,mar surgire akartam menni. de delben teszteltem s halvany pozi lett. Most 9 dpo-nal enyhe mellerzekenysegen kivul semmi tunetem :( remenykedek hogy "nem minden terhesseg egyforma" alapon hatha osszejott azert.

Meg ne adjatok fel ti se!

nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
És neked a kémiainál mikor lett pozitív a teszt?
nov. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
10dponal de azelott nem is teszteltem. Akkor is halvanyat es nem lett erosebb,sot ra egy hetre mar alig jott ki es meg is jott par nap keses utan
nov. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!