Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még valaki az 5.dpo-n?

Van még valaki az 5.dpo-n?

Figyelt kérdés

Ti mikor fogtok először tesztelni? Hanyadik próbálkozós hónapotok?


Kérem akik csak negatívat írnának azok görgessenek tovább!



2023. nov. 14. 10:36
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 A kérdező kommentje:
Hú de jó, akkor halkan gratulálok! Majd írd meg, hogy alakult :)
nov. 18. 14:13
 42/61 anonim ***** válasza:
33as gratulalok! :) nekem meg nem volt soha ennyire eross tesztem, a kemiaimnal se ugyhogy szerintem jot jelent! Remelem minden rendben lesz veletek! 36os
nov. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
33as neked hany naposak szoktak lenni a ciklusaid? (Szinten 36os :D)
nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:

Gratulálok 33-as!

Szerintem nem halvány ez a teszt!

Viszont elég későn lett neked pozitív, tök fura hogy pl 2 nappal előtte semmi se látszott, egy halvány csík se! Kár hogy pont az az egy nap, a 12 dpo kimaradt.

nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, azért én csak pár nap múlva fogok kicsit megnyugodni.

14 napos a luteálisom, holnap kellene megjönnie.

nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:

44-es


Hát igen, elég későn. Én is nagyon meglepődtem, pont amiatt amit írtál, hogy előtte egyiken se volt semmi az égvilágon.

Azért teszteltem mert az előző terhességemnél pont ugyanígy volt, hogy volt egy kis vérzés 12 dpo-n aztán másnap lett pozitív a teszt.

Viszont akkor nem teszteltem előtte, így nem is agyaltam semmin, csak örültem a pozitív tesztnek.


Ebből az a tanulság, hogy akár az utolsó pillanatban is lehet pozitív a teszt!

nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
Ma reggel megint teszteltem en is. 13dpon vagyok elmeletileg. Negativ :(. Mostmar varom hogy megjojjon. 36os
nov. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:

Ma (11.dpo) csináltam egy 10-es tesztet, sajnos negatív lett :( vagyis időn túl megjelent valami nagyon halványan, de az gondolom csak száradási. De érzem is a derekamat, ma biztos meg fog jönni.


Na de bízzunk egy karácsonyi csodában :)

nov. 20. 08:19
 49/61 anonim ***** válasza:
100%
En meg csinalnek ket nap mulva egy tesztet,kerdezo,ha nem jon meg addig. Eleg sokat olvasgattam itt hogy idon tulibol lett baba :D. 36os
nov. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:
Holnap reggel csinálok, ha addig nem jön meg. Ma esedékes, de most nem érzek semmit.
nov. 21. 10:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!