Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyire ugráló ciklus?

Ennyire ugráló ciklus?

Figyelt kérdés

Nekem a 12. ciklusnap, és a 20. ciklusnap között mindig máskor jelez az lh teszt. Ezáltal ugrál a ciklusom 27 és 35 nap között. Mindig kiszámíthatatlan mikor van. Ezzel lehet bármit is csinálni, hogy nagyjából ugyanakkor legyen? Legalább állna be 32 napra vagy bármi, de az a 8 nap az szerintem elég sok, és elég ugrálós így.


Eddig bárkit kérdeztem max 1-2 nap különbség volt. A nőgyógyászom azt mondta normális. Oké, nem is félek, de akkor miért mondja mindenki a max 1-2 napot?

Van itt sorstársam?


nov. 14. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam hónapokig UH-val követték, volt hogy 13. napon, volt hogy a 18. napon volt, olyan is hogy kimaradt minden tünet és az LH teszt erősödése mellett. Nálam viszont ugyanakkor jött meg, ha később volt, akkor a luteális szakasz volt nagyon kevés. Azt nem tudom lehet e ezzel valamit kezdeni. :/
nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászodnak igaza van, ez belefér a normálisba, ha ovulációd van. Nem fognak tudni vele mit csinálni.
nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt, csak 32 és 40 nap között. 2,5 évig szenvedtem hogy "beállítsam" a ciklusom, de minden hiába volt. Végül egy ettől független probléma megoldása után egy marha késői ovulációból estem teherbe, szóval nem az számított milyen hosszú vagy milyen össze-vissza a ciklusom.


A lényeg hogy legyen ovuláció, és jó legyen vele a progeszteron szint.

nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 évig szedtem fogamzásgátlót, előtte 28-32 jött meg mindig. Abbahagytam, a 2. hónapban terhes lettem. Az missed ab lett. Utána a ciklusom 27-37 nap közt ingadozott, ez volt a 2 szélsőérték, minden hónapban más volt a hossza, ráadáaul a rendes intenzív vérzéses napok száma egyrecssökkentA nőgyógyász azt mondta,
nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok, elküldte a telefon, bocsi. Tehát a rendes vérzéses napok száma is egyre csökkent. 3 hónap sikertelen próbálkozás után beszéltem nőgyógyásszal. Azt mondta, nem kell vele foglalkozni, igyak inozitolt, szedjek 2 ezer egység D vitamint és ha nem esek teherbe 4 hónapon belül, jelentkezzek. Elkezdtem LH-tesztelni meg inni a cuccot, az első hónapban összejött, most vagyok 8 hetes, már voltam UHn van szívműködés is.
nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!