Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van az oldalon olyan nő, aki...

Van az oldalon olyan nő, aki missed ab után 1.5 héttel (orvosi engedélyt követően) házaséletet élt és teherbe is esett?

Figyelt kérdés

Férjemmel missed ab után 13 nappal védekezés nélkül voltunk együtt, illetve azóta többször is, van esély arra, hogy egyáltalán ne jöjjön meg és újra teherbe essek? Pontosabban tudom, hogy van, 50-50%-ban, de szívesen olvasnék saját történeteket!


34/L



nov. 14. 18:49
 1/7 babyboom567 ***** válasza:
22%

komolyan 34 évesen lehetne több eszed,hogy inkább kockáztatsz egy fertőzést,ahelyett,hogy kivárd az időt.

Borzasztóan sajnálom a veszteséged,én is átmentem rajta, de képes voltam kivárni a 6 hetet.

Ha az orvosod egy ilyen műtét után 1,5 hetet mondott, akkor sürgősen válts orvost.

nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Missed ab után 13 nappal csak egy idióta orvos ad zöld utat, illetve ennyi idő után ki a francnak van gusztusa hozzá???
nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Ha a verzes elmult, akkor begyogyult a seb.

Nekem 11 hetesen volt termeszetes vetelesem. 2 hetig vereztem kb utana, es a kovetkezo, egezseges terhesseg elott mar meg sem jott.

nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne idióta az orvos?

Bécsi abortuszklinika oldalán konkrétan le van írva, hogy

“ Közösülés, tamponhasználat, úszás

Az abortuszt követő két napban a fertőzésveszély miatt kerülje a közösülést, a tampon használatát és az ülőfürdőt. Az, hogy a fenti tevékenységek bármelyike a második nap eltelte után is növelné a fertőzés kockázatát, nem bizonyított.


Természetesen bármikor zuhanyozhat!”


És nyilván egy abortusz technikailag tök ugyanaz.


Forrás: [link]


Egy olyan helyen, ahol konkrétan ezzel foglalkoznak, biztos baromságokat írnak, nem?

Ez a több hetes házasélet tilalom egy baromság, és van egy tippem, hogy csak itthon divat.

nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk azt mondta a doki, hogy ahogy elmúlik a vérzés +3nap. Utána ujra mehet a szex és a próbalkozás is.

Egyrészt ez egy magyar elavult szokás, hogy várjunk hónapokat 🤦‍♀️

Másrészt nem egy szülés szintű beavatkozás korantsem. Nálunk 2 hét múlva van kontroll, nem 6hét mint szülés után. Sőt... pl covid alatt kontroll sem volt.


Kinek van gusztusa? Mihez? Én pl 4 napig vérezgettem és ennyi. Semmivel nem volt gusztustalanabb, mint a műtét elött. Nem is értem...


Mi kb 10-12nappal a műtét után újra belevágtunk. Kb rögtön terhes lettem.


Megsúgom, a hanyatló nyugaton pl, ha nem jön a baba, akkor ugyan ezt az eü kaparást végzik el. Megbolygatják a méhet, hogy nagyobb esélye legyen a megtapadásnak. Az is fúj, meg undi?!

nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt volt Missed AB-m.10 napot mondtak ha nem verzek.

Ment is a dolog.

Utana 6 honapra rá lettem terhes.

nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Számomra még mindig elképesztő, hogy mennyire le van maradva Magyarország minden téren. Vizsgálaton megállapítható, hogy zárt-e a méhszáj, ha igen és elmúlt a vérzés + 2-3 nap, engedélyezett a házasélet.


Nem is ez volt a kérdés, hanem a saját történetekre voltam kíváncsi. Köszönöm annak, aki értelmesen válaszolt!

nov. 14. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!