Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtörténhet, hogy nem veszem...

Megtörténhet, hogy nem veszem észre, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok paranoiás, vagy nagyszeretném már...

Lassan 20 éves leszek, állandó párkapcsolatom van, ahol gyógyszerrel védekezünk. Egyszer-kétszer előfordult, hogy kimaradt a gyógyszer, mert máshol aludtam elfelejtettem elrakni, meg nemes egyszerűséggel, elfelejtettem.

Ezeket figyelmen kívül hagyva kiegészítő védekezés nélkül szexeltünk. Nem tudom itt mennyi az esély a terhességre, de a menszeszem (megvonásos vérzésem) 2 hónapja nem volt, a melleim megpüffedtek és minden áron minden nap lángost akarok enni brokkolival.

Eleinte ezeknek nem tulajdonosítottam nagy jelentőséget, de mostanra kezd bennem kialakulni egy kérdőjel. A gond, hogy tesztet se merek csinálni. 2 okból, mert félek, hogy pozitív lesz és mert félek, hogy negatív lesz. Nem tudom mibe reménykedek, már jöhetne egy baba, de szerintem a szüleim se örülnének,mert náluk lakunk még egyenlőre.

Előre is köszönöm a hasznos tanácsokat!


nov. 15. 09:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát tesztelj minél hamarabb mert bennevan a pakliban hogy terhes vagy.És ha megakarod tartani menned kell vizsgálatokra, vitaminok, folsav és a többi hogy minden a legnagyobb rendben legyen a babáddal.
nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
78%
Abortuszt se akarsz se megtartani mert mitszólnának anyádék se tesztelni mert ha pozitív befosol ha negatív akkor is. Nem értelek..
nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
De akkor ne a fogamzásgátlóval szórakozz, nagyon egészségtelen, hogy így ki-ki marad egy szem. Óvszer miért nem jöhet szóba? Egyébként pedig ilyen helyzetben, amikor nem lenne baj ha jönne a baba, lehet Pharmatex-szel is védekezni, vagy lehet együttesen használni az önmagában nem túl megbízható naptármódszert/cikluskövetést (ovulációs teszt), megszakításos közösüléssel.
nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező, ha egy év múlva költöznétek (utána már nem lenne akadálya a gyermekvállalásnak), és ugyebár a terhesség eleve 9 hónap, én nem is nagyon látom értelmét a tabletta szedésnek. Pláne így.
nov. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Most szeretnétek vagy nem gyereket? Mert ha igen, miért védekeztek és miért félsz tesztelni?
nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy arra nem gondolsz, hogy ha terhes is vagy, akkor nem kéne tovább szedegetni a fogamzásgátlót, mert káros lehet a picire? Tesztelj mihamarabb, ne játsz senki életével!
nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
A hozzáállásodból is látszik hogy neked még nem való gyerek.Hatalmas felelősség.
nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 harebell ***** válasza:
87%

A legfontosabb, hogy tesztelj, legjobb lenne még ma, de legkésőbb holnap. Ha esetleg terhes vagy, akaratlanul is veszélyeztetheted a babát, ha pl alkoholt iszol, olyan gyógyszert veszel be, ami terhesen nem ajánlott stb. Hogy mást ne mondjak, a fogamzásgátló szedése se biztos, hogy jót tesz terhesség alatt... mielőbb orvoshoz kéne fordulni pozitív teszt esetén.


Én bántani nem akarlak az eddigi felelőtlenséged miatt, de nagyon fontos lenne, hogy most viszont felelősségteljesen járj el. És ne húzd az időt.

nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Már vettem tesztet. A reggeli pisit megvárom.

Alhololt, energia italt és társait egyáltalán nem fogyasztok magam miatt sem. Az egyetlen vétkem étkezés téren, hogy nem eszek húst.

nov. 15. 17:44
 20/30 anonim ***** válasza:
64%
Amint megvan reggel, légyszíves írd meg, mert minket érdekel.
nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!