Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtörténhet, hogy nem veszem...

Megtörténhet, hogy nem veszem észre, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok paranoiás, vagy nagyszeretném már...

Lassan 20 éves leszek, állandó párkapcsolatom van, ahol gyógyszerrel védekezünk. Egyszer-kétszer előfordult, hogy kimaradt a gyógyszer, mert máshol aludtam elfelejtettem elrakni, meg nemes egyszerűséggel, elfelejtettem.

Ezeket figyelmen kívül hagyva kiegészítő védekezés nélkül szexeltünk. Nem tudom itt mennyi az esély a terhességre, de a menszeszem (megvonásos vérzésem) 2 hónapja nem volt, a melleim megpüffedtek és minden áron minden nap lángost akarok enni brokkolival.

Eleinte ezeknek nem tulajdonosítottam nagy jelentőséget, de mostanra kezd bennem kialakulni egy kérdőjel. A gond, hogy tesztet se merek csinálni. 2 okból, mert félek, hogy pozitív lesz és mert félek, hogy negatív lesz. Nem tudom mibe reménykedek, már jöhetne egy baba, de szerintem a szüleim se örülnének,mert náluk lakunk még egyenlőre.

Előre is köszönöm a hasznos tanácsokat!


nov. 15. 09:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 2 hónapja nem volt megvonásos vérzésed nyugodtan megcsinálhatod mostani vizeletből, ki fogja mutatni.
nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
2 db xepil tesztet vettem a rossmanba. Csináltam egyet most, de nem mutatott semmit. 5 perc után is csak teljesen rózsaszín volt. Nem két piros vagy egy piros csík volt hanem az egész piros volt. Pedig csak a vonalig nyomtam bele. 10 perc után sem változott semmi. Valószínűleg nem volt jó. Inkább várok reggelig. Az a biztos.
nov. 15. 18:41
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes vagy már most is kimutatja. 2 hónapja nincs meg...

A másik az hogy 20 évesen szülni pofa kell. És minden rossz indulat nélkül írom. A frissen szült anyák sokszor érzik azt hogy rossz anyák alapból is. Ha 20 éves vagy fogsz kapni sok sok negatív dolgot "pucérseggre szültél, rossz anya vagy, éhen fog halni a gyerek" és társai. Ha a saját szüleidnek félsz elmondani hogy fogod idegenek előtt felvállani? Ma már az a szokás hogy az emberek ház után esküvő után szülnek. Te más leszel oké de szedd össze magad mert ez elég csúnya irányba mehet át ha nem tudod felemelni a fejed és azt mondani terhes vagyok meg akarom tartani és pont. Másoktól félni felesleges és bele fogsz bolondulni.

nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor elázhatott az a teszt. Mindenkepp figyelmesen olvasd el a használati útmutatót és tartsd be a megadott mp-ket, amíg bele kell mártani.
nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Jó, igyekszem. Olyan béna vagyok ebben, ráadásul stresszeltem is. Köszönöm a támogatást és a pofán csapásokat is!

Sokat segítenek! ☺️

nov. 15. 21:37
 26/30 A kérdező kommentje:

Jó reggelt mindenkinek!

Nem vagyok terhes. Határozott negatív lett a teszt. ☺️

nov. 16. 07:05
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

De akkor menj nőgyógyászhoz, mert az sem normális, hogy 2 hónapja nincs vérzésed.

Bár lehet gyógyszer összevissza szedéstől is akár, de nem kizárt, hogy hazavágtad magad.

nov. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Update: a tünetek fele a vakbél gyulladást jelezte. Megműtöttek hajnalba.
nov. 18. 18:06
 29/30 anonim ***** válasza:
Uhh szegény. Jobbulást!
nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
nov. 18. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!