Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babatervezésnél figyelembe...

Babatervezésnél figyelembe vettétek, hogy melyik hónapban/évszakban szeretnétek szülni?

Figyelt kérdés

Természetesen azt is tudom, hogy ha valaki régóta próbálkozik és/vagy olyan egészségügyi problémája van aminél nem is valószínű a siker, az teljesen más és ott ilyen hülyeségre nem is gondolnak.


Viszont akiknek ez eszükbe jutott, az mit preferál és miért?


Nyílván nem ez lesz a leghasznosabb kérdés az oldalon, de érdekességnek szerintem jó :)



nov. 18. 14:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Október végén szültem, ideális volt. Nem direkt terveztük így. A têl végét csíptük el, mire elkezdett látszani, jött a nyár, sok ruhám jó volt rám. A legnagyobb pocak szeptember-októberben volt, végig jó idő. Kimaradt a hideg, influenzás tél, nem kellett plusz rétegeket meg kismama kabátot venni, a varandósság nagy része tavasz-nyárra esett.
nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem. Januári gyerekem van, vagyis télen volt nagy hasam. Nem volt semmi macera az öltözködésben, simán hordtam a régi télikabátomat, azért azok nem szoktam nagyon passzosak lenni.

Terhességem elején folyamatos hányingerem volt, örültem hogy akkor elég volt lenge nyári ruhákat hordani, és nem kellett nadrág szorítását elviselnem a hasamon.

nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
48%

Én bele se gondoltam ilyesmibe hogy mikor szülessen, aztán meglepődtem egy kicsit, amikor nagyon hamar összejött, és a kalkulátoron az virított, hogy december 24 :)

Nem bántam, a december az egyik kedvenc hónapom, és többeket ismerek, akik szintén ekörül ünneplik a szülinapjukat... azért túlélték eddig. Bár anyám szerint túl fogom hordani, szóval még év első babája is lehet.

nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!