Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 nap késés után csak pici...

4 nap késés után csak pici barnázás van két napja, délutáni teszt negatív lett, lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Tesztelek majd egyet reggel is, csak türelmetlen voltam :( Amúgy mióta ez az icipici barnázás van, hasonló görcsöket érzek, mint a menstruációnál szoktam, csak nem olyan intenzív és csak néha érzem, a derekam viszont jobban fáj, mint szokott. Ez az első próbálkozós hónapunk, ennyit régóta nem késett. Szerintetek van remény?

2023. máj. 3. 07:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem, ennyi késés után du is pozi lenne.
2023. máj. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A próbálkozás néha sokszor fel borítja a menzesz napokat.
2023. máj. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Majd a következő hónapban. Ennyi késés után már leugrana a második csík.
2023. máj. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt negatív, nincs terhesség. A barnázás valószínűleg a menstruáció elő jele. 2-es jól írja, nekem is felborította a ciklust a próbálkozás.
2023. máj. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes lennél már + lenne
2023. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte kizárnám a terhességet.

Nalunk is borult a mensi a próbálkozással.

2023. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Peteérésedet szoktad figyelni? Ha az később történt, akkor még bármi lehet. De ahogy mások írták, lehet még mensi is a barnázásból. Írj majd mi a helyzet. 🤗
2023. máj. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Nekem most az ikrekkel 10 napja késett, akkor kezdett el halvány + mutatni. És nekem is csak 2 nap barnázás volt a menstruáció helyett. Kiderült, hogy a mensi előtt 1-2 nappal volt egy extra peteérésem, így történt minden.

Pedig nekem is rendszeres ciklusaim voltak, így nem is számítottam rá, hogy ilyen késői ovu is benne van a pakliban.

Vagy beindul a menzeszed vagy ha késik még napokig, ismételd meg a tesztelést.

2023. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Mi is február óta próbálkozunk de eddig sajnos nem sikerült. Most lesz a 4 hónapi próbálkozásunk. Márciusban 2 hetet késett, áprilisban, pontosan jött meg és most májusban pedig 1 nappal később. Szóval sosem lehet tudni biztosra semmit🤷🏽‍♀️
2023. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Néztem a hőmet és az ovut is, mikor megjött, végig 35,6 körül volt az ébredési, most 36 felett van.. Az ovu tesztek furák voltak, 15-én (amikor számítottam rá) volt egy halvány, aztán negatív, aztán 20-án pozitív, aznap együtt is voltunk. Nem szoktam barnázni mensi előtt, egy kis rózsaszín folyás után másnap vérzés.. Április 2-án jött meg legutóbb. Hétfőn megyek dokihoz, meglátom mi a helyzet :)
2023. máj. 3. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!