Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztet csináltam...

Terhességi tesztet csináltam az együttlétünk után 11 nappal,clearblue tesztet vettem,az a vonal ami ki mutatja terhességet nagyon halvány és nem megy teljesen végig,nem kékűlt teljesen be.viszont látszik hogy ott van. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Idegeseítő mert csináltam tesztet nem egyszer és tisztán látszódott hogy negatív,nem jelent meg semmi.

nov. 25. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Egy teszt nem teszt. Akkor kell tesztelni, ha elmaradt a menstruációt. Addig lehet fals is. 11 nap meg még semmi…
nov. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha pont ovu alatt voltatok együtt akkor mutathatná, de mivel nem tudod így várj még 4-5 napot utána egy predyvel tesztelj
nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bőven ráértél volna azzal a teszttel... Nekem 17 nap után is csak halvány volt
nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy képet a tesztről.Amúgy meg 11.napon ha terhes vagy is normális,ha halvány.Szóval korán teszteltél,és mégis dereng valami, akkor lehet,hogy pozitív lesz.
nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az oké hogy te teszteltél 11 nappal az együttlét után..Azt kellene tudni mikor ovuláltál.Ha ovuláció után eltelt 11 nap akkor van amelyik teszt a valós eredményt mutatja..De ha 2 -3 nappal volt ovu a szex után akkor még csak dpo 8-9 en vagy nem 11en.
nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pontosan 2 nappal az ovuláció előtt voltunk együtt ami november 10 volt és amikor ezt a tesztet csináltam november 21 volt. Nem a tegnap csináltam a tesztet csak nagyon kiváncsi voltam hogy mások mit mondanak ezért a tegnap kérdeztem csak meg
nov. 26. 09:02
 7/13 anonim ***** válasza:
És ma mit jelez a teszt ha elvileg nem tegnap voltál 11 dpo-n hanem már 12-13on akkor ma lennél dpo 14.en mit mutat a teszt? mikor kell megjönnie?
nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7es vagyok akkor ma van 26.a 10.én ovuláltál akkor dpo16.on vagy és megjött ? Ha nem jött meg és a teszt csont negatív akkor nem vagy terhes.
nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma kellene meg jöjjön de még semmi.
nov. 26. 14:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Teszt negatív vagy pozitív?
nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!