Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal szeptember óta...

A párommal szeptember óta próbalkozunk a teherbeeséssel.Az első két tesztemen kijött két halvány csík. A másik két tesztem pedig sajnos negatív volt. Tegnap előtt este vizelés után vérzést vettem észre és azóta is vérzek. Mi lehet?

Figyelt kérdés
nov. 17. 10:39
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy ovulaciom van. A mensim meg csak 12 nap múlva kéne jojjon
nov. 17. 10:40
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem ez a kategória. Jelentettem a moderátornak, tegye át a gyerekvállalás kategóriába, ott több hasznosabb választ fogsz kapni, mint felnőtt párkapcsolatok- együttélés kategóriában.
nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Ha volt is baba, több mint valószínű, hogy elvetéltél. Azért volt a vérzés. Ha alapból a menzeszednek 12 nap múlva kéne még csak jönnie. Mert azért a halvány 2 csík is már terhességet jelent. Lényegtelen hogy halvány vagy sem.

Viszont úgy néz ki, hogy el is ment a baba.

nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A teszteket most csináltad? Vagy összesen volt ez a 4? Nem görcsölsz? Mert ez akar vetélés is lehet,bár az szerintem nagyon fájna.

De van olyan hogy valaki ovukor vérzik picit.


Vagy ha mult honapban volt a két pozitív, akkor lehet az a következő mensivel el is ment, sajnos van ilyen. Egy orvost lehet nem ártana felkeresned.

nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem. A múlt hónapban csináltam a teszteket.
nov. 17. 11:04
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök és köszönöm a válaszokat
nov. 17. 11:07
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Akkor 100% hogy elvetéltél. Mint korábban is mondtam, a halvány pozitív is pozitív. Ha előző hónapban már az volt, és most is még várandós lennél, akkor annak már erős pozitívat kellett volna mutatnia. Sajnálom! :(
nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ma elmegyünk orvoshoz. Nagyon szeretném,ha nem lenne így.
nov. 17. 11:38
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Elhiszem, és tényleg sajnálom, de 100% hogy jó hírt nem fogsz hallani ott se. Egy normális teszt terhesség esetén már mutatná rendesen a pozitívat, nem halványan, hanem szép erősen. De nincs HCG a szervezetedbe, és ezért nem mutatja már. A vérzés meg több mint valószínű hogy az elvetélés végett volt.

Erről már olvastam a neten, hogy a legtöbb esetbe vérzéssel jár az elvetélés, meg hirtelen szúró, fájó érzéssel. Bár utóbbi nem mindig jelentkezik. A vérzés inkább főbb tünete.


De azért írd meg hogy mit mondott a doki.

nov. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Múlt honapban volt menstruációd? Mert akkor sajnos szinte biztos hogy az a baba azzal el is ment. Ennyire az elején állítolag eszre se lehet venni. Ha nem volt, az se jobb,mert akkor lehet ott van még, viszont félő hogy nem él.


Sajnálom, kitartást, nagyon az elején vagytok még!


Azert majd ird meg mit mondott a doki

nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!