Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hete kesik a menstruációm....

20201210 kérdése:

2 hete kesik a menstruációm. 10 nappal ezelőtt csináltam egy tesztet pozitív lett,kedden voltam orvosnál nem látott semmit csak 11mm nyalkahartyat. Lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés
nov. 30. 19:18
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire számít hogy amúgy nem rendszeres a ciklusom. Múlt hónapban 26napra jött meg általában pedig 30-36 napig szokott. És 30napra számolok hogy 15.en kellett volna megjonni akkor csináltam 1 tesztet meg másnap is. És azok még negatívak lettek
dec. 1. 03:43
 12/34 anonim ***** válasza:
Megnéztem neked, a petezsák az 5. héten jelenik meg, most gondolom ezt ha egy 4 hetes ciklussal számolják, akkor késés után egy héttel. Ha 10 nappal ezelött lett egy érzékenyebb teszt pozitív, akkor az is lehet, hogy kb még csak most fog megjelenni a petezsák. Szerintem csinálj még egy tesztet és menj vissza a dokihoz jövő héten :) Nekem pl szinte napra pontosak voltak a ciklusaim, a méret alapján 1 nappal volt nagyobb az embrió, mint a naptár amit mutat :) De ha nem pontos, akkor bármi lehet
dec. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Ha már volt pozitív teszted, akkor már nem igazán számít, hogy milyenek a ciklusaid alapból.

Viszont nem teljesen értettem, hogy mit mondott a doki.

A 10 nappal ezelőtti pozitív teszt után csináltál másik tesztet bármikor? A doki legalább pisiltetett veled egyet, ha már nem látott semmit?

Ha igen, az pozitív lett?

Ha azóta is pozitív, akkor én is keresnék másik dokit, hogy lealbb a méhen kívülit kizárhassátok.

dec. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Nem akartam ilyen hamar elmenni dokihoz csak higy kifordult a térdem elestem és megneztek huvelyin hogy lehet e rongenezni. Sztm nem annyira koruk tekintosen nézett meg. Bár lehet tévedek. Jovoheten mindenképp megyek csak ugye a lábamra se tudok nagyon mozogni
dec. 1. 08:02
 15/34 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki h úgy nezzki kemiai utána hogy ne várjak csodát 1-2 het keses utan lehet még belőle baba is. Nem tudják. Nem csináltak semmi pisi tesztet semmit
dec. 1. 08:04
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

2 het kesesnel en nem mondanam, hogy annyira korai volt az orvos normal esetben. Tudom, itt gyakorin mindig azt irjak, hogy eleg 8 hetesen orvoshoz menni, es ez persze igaz is, nem kell annyira sietni, de valojaban mar 5 hetes terhessegnel is latnak mehen belul ezt-azt. 6 hetesen meg mar szivhang is szokott lenni, nekem 6+3 hetesen mar volt.

De eloszor 5 hetesen mentem, mert volt korabban vetelesem es feltem. Mar volt petezsak.


Szoval 2 het kesesnel ez nem tul biztato sajnos. Mindenkeppen menj el masik orvoshoz, amint tudsz.

dec. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
60%

És te sem teszteltél azóta???

Csak mert ha negatív, akkor nincs okod aggódni, kémiai volt, pihentetheted alábad stb.

De ha pozitív, akkor sajnos erős a méhen kívüli gyanúja, és valahogy csak el kellene jutnod egy rendes, alapos dokihoz, mert abból nagy baj is lehet.

dec. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Most nagyon megijedtem megyek be a kórházba. Majd kiderul mi lesz nagyon félek 😢
dec. 1. 10:39
 19/34 anonim ***** válasza:
Mi történt?
dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Hát ahogy írták hogy lehetséges mehenkivuli. Igazából semmi olyan nagy tünetek nincs . Néha gorcsolgetek szedem a progit ennyi. Majd kiderul mi lesz ez. Nemsokára indulok a korhazba
dec. 1. 11:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!