Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hete kesik a menstruációm....

20201210 kérdése:

2 hete kesik a menstruációm. 10 nappal ezelőtt csináltam egy tesztet pozitív lett,kedden voltam orvosnál nem látott semmit csak 11mm nyalkahartyat. Lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés
nov. 30. 19:18
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet és már nagyon Erőss. De én úgy érzem h nem vagyok mehen kivuli. Csak maradjon meg. A 3 eves lányommal is úgy volt h csináltam apr.1 tesztet akkor késett 5 napja elmentem 22.en orvoshoz és akkor voltam 6 hetes és 5napos. Pedig menstruacio szerint 8hetesnek kellett volna legyek. Hát ha megint ez lesz
dec. 4. 20:29
 33/34 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Voltál azóta orvosnál?

dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Ma voltam.. az orvos kissé elnyújtott 22mm petezsakot látott és ennyi. Sztm ez már nem jó... ki vagyok borulva. 3. Vetelesem lesz..😥
dec. 11. 20:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!