Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja decemberben? 💝

Ki nem várja decemberben? 💝

Figyelt kérdés

Írjátok meg, hogy hol tartotok, mióta próbálkoztok, és hanyadik baba lenne. Meg kort is írhattok.

Meg bármit, amit megosztanátok, minden történetet szívesen olvasok.



Nálunk első próbálkozós hónap, második baba lenne. (Az elsőre viszont több évig vártunk. Úgyhogy nem élem bele magam semmibe.)

Izguljunk együtt, ha van kedvetek!



dec. 2. 18:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/299 anonim ***** válasza:
75%
December 21re nem varom. Elso baba lenne es most vagyok a 11dik napon. Holnap fogok neki az ovu teszteknek, utobbi ket honapban 16-18napra volt az ovum. 4honapja probalkozunk. Oktoberben volt egy kemiaim es sajnos nem en vagyok akinek utana meg se jott..😅 remelem nem is az akinek utana evekig nem jon ossze 😅
dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/299 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Nekem mind hasznos volt (kivéve a 4#, aki nem értem mit keres a teherbeesés témakörben).

Várom a fejleményeket, mindenkinek drukkolok! ☺️

dec. 2. 20:38
 13/299 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 3.baba lenne, férjemmel 1 közös van, szóval 2.közös. Októberben nekem is kémiai volt mint a 11-esnek, azaz november elején hagyott itt minket a kicsi. 3 napig örültünk neki. Utána voltam ultrahangon mert 1 napig véreztem csak, 3 napig még napi 1-2 csepp de a doki mindent rendben talált. Sajnos ez a hónap sem volt sikeres, ma jött meg😕 de remélem még idén akár pozit tesztelhetek 🥰 26 napos ciklusaim vannak fél éve szóval talán még van is rá esély 😁
dec. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/299 anonim ***** válasza:
64%
15re nem várom, de még éjszaka szoptatok így sok reményt nem fűzök hozzá,de hát a remény hal meg utoljára 😊
dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/299 anonim ***** válasza:
64%
Valaki nagyon irigykedik hogy lepontozni jar ide 😆 (11es)
dec. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/299 anonim ***** válasza:
73%

4. próbálkozós hónapnál tartunk, december 16-ra nem várom, ezen a hétvégén van ovum a ciklus naptár szerint.

Májusban volt egy vetélésem 10 hetesen, így hát nagyon szeretnénk, ha az idei karácsonyt már hárman töltenénk a pocaklakóval🥰

24 éves vagyok, első baba lenne

dec. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/299 anonim ***** válasza:
67%
15: a 91 es az 50%os, nem tudom mi oromuk van ebben.
dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/299 anonim ***** válasza:
67%

Én elméletileg 17.èn tesztelek, ha nem jön be. Ti? (Első voltam)


Sz.

dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/299 anonim ***** válasza:
75%
18as kibirod addig? En egyszer se tudtam 😅 volt hogy mar 9 nappal ovu utan teszteltem 😂 (11)
dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/299 anonim ***** válasza:
67%
Én se tudtam korábban, de most olyan pici az esélye hogy sikerült, hogy nem nagyon reménykedek. Emiatt is meg a karácsonyi készülődés meg a kisfiam is annyira lefoglal, hogy szerintem ki fogom bírni.. mondom ezt most.. de holnap tervezek venni vitamint meg tesztet is hogy legyen itthon.. meglátjuk mennyire kísért meg.
dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!