Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja decemberben? 💝

Ki nem várja decemberben? 💝

Figyelt kérdés

Írjátok meg, hogy hol tartotok, mióta próbálkoztok, és hanyadik baba lenne. Meg kort is írhattok.

Meg bármit, amit megosztanátok, minden történetet szívesen olvasok.



Nálunk első próbálkozós hónap, második baba lenne. (Az elsőre viszont több évig vártunk. Úgyhogy nem élem bele magam semmibe.)

Izguljunk együtt, ha van kedvetek!



dec. 2. 18:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/299 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok aki 10ére nemvárja :)

Én nem ovutesztelek,és nemis figyelem magam,de 2-3naponta vagyunk együtt és rendszeresen jár a menzeszem

Egy éve nemjön a baba,és majdnem 3éve pròbálkozunk.... Első két évben sikerült 5ször teherbe esnem,sajnos egyszer sem maradt velünk

3méhenkívüli 1korai vetéles és egy kémiai

Utoljára tavaj novemberben műtöttek és sajnos kikelett venniük a jobb petefészkemet és azòta nemsikerül újra :(

Màr nemvagyok úgy a témán és nemis szedek semmit

Ha a sors úgy akarja hogy végre anyuka legyek akor fog sikerülni

B.

dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/299 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

5ös vagyok.

10.-ére nem várom.

Ma 9 dpon vagyok.

Holnap megyek endos dokihoz, mert szeretnék utána járni, hogy van vagy nincs.

Ma ellőttem egy tesztet, mondván 9 dpon mit várok?

Hagytam dolgozni a tesztet, majd az esélytelen nyugalmával visszamentem azért megnézni.

POZITÍV LETT!!!! 🙏🥰

El sem hiszem csajok!!!!!!

Még halványka, de fotózható. Azért nem töltöm fel, mert marha sokat ront a képen, és lehet nem is látszódna rendesen.

Nagyon remélem, hogy velünk marad, és nem lesz kémiai.

Nyár elején volt egy 7 hetes vetélésem. Duplán félek..

De most úgy néz ki a szivárvány babánk úton van hozzánk 🙏❤️

dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/299 anonim ***** válasza:
100%

De jò kedves utolsò,gratulálok :)

B.

(10es és 31es)

dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/299 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok 5os! Jo kis mikulasi ajandek :) szurkolok hogy minden rendben menjen! (11es)
dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/299 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a pozi teszthez!! Én nem ovu tesztelek (még). Úgy vagyok vele, hogy az előző babàm is sikerült elsőre azzal a módszerrel, hogy 2 max 3 naponta együtt voltunk. Remélem hogy most is fog. Bár ebbe a hónapban kezdtük és a testem jelei szerint pont már kèsőn a baba projektet, ráadásul szoptatok is még, de ki tudja. Azért picit remènykedek. Ha se most se a következő hónapba nem sikerül (akkor tartjuk a 2-3 napot végig), akkor utána veszek ovu tesztet mert akkor valószínűleg nincs is peteérésem és csak becsap a testem. Meglátjuk.
dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/299 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös! Gratulálok!

Kívánom a legjobbakat!

dec. 5. 16:39
 37/299 anonim ***** válasza:

Nagyon köszönöm mindenkinek! ❤️🤞


Szurkolok továbbra is mindenkinek!

dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/299 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

11. próbálkozós hónapunk, ebből a múlt hónap kimaradt műtét miatt. Előtte levő hónapokban ovu teszteztem, hőmérőztem, ebben a hónapban mindent abba hagytam. December 20.a nemvárt napja, remélem a férjem karácsonykor egy pozitív tesztel lephetem meg 🎄😊

dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/299 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, #8 vagyok. Kedden es ma is ketszer teszteltem (igen, kisse zakkant vagyok😀) mind a negy pozitiv lett.😇 Alig akarom elhinni, olyan gyomorgorcsom van, de probalok megnyugodni.
dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/299 A kérdező kommentje:
De jó! Gratulálok! :)
dec. 7. 14:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!