Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja decemberben? 💝

Ki nem várja decemberben? 💝

Figyelt kérdés

Írjátok meg, hogy hol tartotok, mióta próbálkoztok, és hanyadik baba lenne. Meg kort is írhattok.

Meg bármit, amit megosztanátok, minden történetet szívesen olvasok.



Nálunk első próbálkozós hónap, második baba lenne. (Az elsőre viszont több évig vártunk. Úgyhogy nem élem bele magam semmibe.)

Izguljunk együtt, ha van kedvetek!



dec. 2. 18:07
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/299 anonim ***** válasza:

Köszönöm kedves kérdező

Meglássuk

48-as

dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/299 anonim ***** válasza:
Ti szedtek vitaminokat? Az első babámnál nagyon odafigyeltem az étkezésre, mozgásra és egyből sikerült is.. most negyed annyira se vagyok jó formában, de legalább femibion 0át szedek. Ha nem sikerül kövi hónaptól extrán odafigyelek az egészségre. Bár már jövőhétre nagyon vitamin dús menüt írtam össze, de aztán ugye jön karácsony és hát bevallom töredelmesen akkor én zabálok.
dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/299 anonim ***** válasza:

Nekem a nőgyógyászom azt mondta folsavat és D vitamint szedjek, így azt szedem.

Szerintem nem a karácsonyi bezabáláson fog múlni 😊

dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/299 anonim ***** válasza:

Kedves 52, én 13-as vagyok.

Én eléggé odafigyelek most ezekre. Szedek folsavat, C- D-vitamin és szelént (ez egy tabletta) és Q10-et.

Emmellett reggelente éhgyomorra szedek euthyroxot (pajzsmirigy alulmukodesre) és este Adimet XR-t inzulinrezisztencia miatt 😅

Mikor 2 hónapja a kémiaim volt elkezdtem a várandós vitamint is (a többi helyett csak azt) de végül azt tartogatom most a várandósság idejére ☺️

Mondjuk én már október elején kezdtem el szedni vitaminokat és januárban akartunk nekiállni próbálkozni, gondoltam feltöltöm kicsit a szervezetem. Páromnak vettem sima multivitamint (Bioteches, direkt for men)😁

dec. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/299 anonim ***** válasza:
De jó 13-as!! Ha nem babára készül az ember akkor is hasznosak ám ezek.. Én sajnos a férjem még arra se tudom rávenni hogy ne cigizzen nem hogy még vitaminokra..
dec. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/299 anonim ***** válasza:
100%
24re nem várom. De most a peteérést sem éreztem. Lehet csúszni fog. Szép ajándék lenne pedig.
dec. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/299 anonim ***** válasza:
11/41es vagyok. Penteken lett a legerosebb ovutesztem de nem pozitiv,aznap ereztem a petefeszek szurkalast is.Utana a tesztek gyengultem. Lejart a folyasom,3nap szarazsag utan ma megint bo folyasom van.az oculacios teszt meg erosodott es megint szurkalast erzek. Nem tudom mi lehet ez. 20dik nap vagyok. Lehet nem repedt meg elsore?!
dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/299 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


27-es vagyok. Nem bírtam ki, csináltam ma egy tesztet, 2 nappal a nem várt előtt és végre pozitív lett😍 el se hiszem!! Persze még nem élem bele magam a tavaszi vetélés után, de bízom benne, hogy ő velünk marad.


Szorítok mindenkinek 🥰

dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/299 A kérdező kommentje:
Jajj de jó! Gratulálok! ☺️ Férjednek elmondod most, vagy majd karácsonyi ajándék lesz?
dec. 11. 21:26
 60/299 anonim ***** válasza:
Jajj de szuper!! Jönnek a pozi tesztek! :)
dec. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!