Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez ugye egy pozitív ovulációs...

Ez ugye egy pozitív ovulációs teszt?

Figyelt kérdés

[link]


Mikor nagyobb a teherbeesés esélye, ha ma vagyunk együtt vagy ha inkább holnap?



dec. 3. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ma :) pozitív teszt után 24-36 órával megtörténik az ovuláció. Addigra már lesz ott várakozó spermium :)
dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív napját és az első negativat szokták javasolni, és úgy sem biztos a siker, úgyhogy ha van rá mód, addig csináljátok míg negatív nem lesz a teszt, és még aznap is.
dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyetek együtt ma meg holnap.Én is így jártam el 3 hónapon keresztül és a 3.hónapban megfogant a babám.
dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Abba még segítetek hogy a mai az még pozitív vagy már negatívnak számít? Én már negatívnak venném, de bizonytalan vagyok mert elég erős a csík.


[link]


Az alsó a mai

dec. 4. 18:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, a bal oldali a mai.
dec. 4. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez már negatív de ma is legyetek együtt.
dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Okés, köszönöm!:)


Ez az első lh tesztelős hónapom, jó lenne ha eredményre vezetne.

dec. 4. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegnapi együttlét + a mai fontos , hogy meg is fogan e erre 25% az esély a lényeg hogy teszteltél, odafigyelsz az ovudra mindent megteszel ennek érdekében mostmárcsak szorítsunk hogy össze is jöjjön.Fentebb irtam hogy 3 hónapon keresztül így csináltuk éa a 3.ban fogant meg ❤️ Kitartást nektek, mindent is megteszel az ügy érdekében
dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!