Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdjek aggódni a nemvárt...

Kezdjek aggódni a nemvárt terhesség miatt?

Figyelt kérdés
Nemrég tettem fel ide egy kérdést, tanácsot kértem, mert ovulációkor voltunk együtt a párommal, gumival védekeztünk, ahogyan mindig is. Attól féltem, hogy alul kifolyt valami (én voltam felül) de megnyugtattak itt, hogy ne írassak esemény utánit mert erre szinte semmi esély. Viszont most eljött az idő, hogy 5 napja meg kellett volna jöjjön és semmi. 😭 szerintetek csak parázok még mindig? Tünetem a hasfájdolgáláson kívül nincsen. Máskor egyébként nem voltunk együtt a ciklus alatt (keveset találkozunk)

dec. 4. 05:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Tesztet nem merek csinálni.. teljesen ki vagyok
dec. 4. 05:16
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha csinálsz tesztet, ha nem, akkor is ugyanaz van. Max te sem leszel kétségek között.

Amúgy egyszer én is jártam így, hogy paráztam, mert nem jött meg. Aztán a teszt - volt. Valamiért az a havi kimaradt.

Mindenképp csinálj tesztet. Vagy megnyugodhatsz, vagy van időd dönteni a hogyan továbbról.

dec. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
31%
Ne az itteni válaszolókra hallgass ilyen kérdésekben, nem orvosok, sőt sztem sok még terhes se volt
dec. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet, előbb utóbb túl kell esned rajta. Mindig pontos a ciklusod? Honnan tudod hogy pont ovuláció volt?
dec. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
A naptár szerint akkor volt. Nem jött meg, gondolom akkor tényleg jól írta. Általában akkor lehet, mert akkor szokott lenni bő folyásom is.
dec. 4. 07:57
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, csinálj egy tesztet.
dec. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak a teszt tudja megmondani
dec. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező másold be azt a kérdést légyszi, azért kíváncsi lennék, hogy tényleg mindenki azt írta, hogy pont ovukor ha gáz volt ne aggódj?
dec. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A stressztől is késhet a ciklusod.
dec. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
dec. 4. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!