Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Írassak fel ezután esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írassak fel ezután esemény utáni, vagy csak nagyon parázok?

Figyelt kérdés

Ma a naptár szerint elvileg pont az ovuláció napján voltunk együtt a párommal. Gumit használunk jó ideje. Most is így tettük. Bele is ment minden, nem szakadt szét. Én voltam felül így attól tartok, hogy mivan ha alul épp annyi kifolyt, hogy baba legyen?

Nem tudom mit tegyek

Volt akinek ilyen miatt lett baba?



nov. 18. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt lehetsz, roppant kicsi az esély a babára. Máskor pedig ne a legrizikósabb napokban tegyétek.
nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

1,5 év telibe élvezés kellett ahhoz, hogy teherbe essek és elég sok ismerősöm van, akinek nehezen jött össze a baba. Szerintem ne terheld magad feleslegesen akkora hormonlökettel.

A szex meg ovulációkor a legélvezetesebb sok nőnek és pont akkor ne szeretkezzen? Nyilván 20 év körül könnyebb teherbe esni, mint 30 fölött, de ésszerű védekezéssel nem szabad lemondani a szexről, túl kevés az az időszak az ember életében, amikor élvezhető szexpartnerre talál.

nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy terhes, be bombazd szet magad feleslegesen hormonokkal
nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
En ezert ajanlom azt hogy szex elott es utan is fujjatok bele a gumiba es fogjatok be a veget. Ha nem jon ki sehol levego nincs para
nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Végül mi lett?
nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem írattam végül. Párom szerint butaság mert hogy nem szakadt el és “alul nem tud kifolyni”, ha normálisan fent van. Hát 1 hét kb és kiderült, majd jelentkezem.
nov. 22. 03:51
 7/18 A kérdező kommentje:
Ma történt 5 napja az együttlét, m viszont nagyon nagyon pici rózsaszin folyást tapasztaltam. :/
nov. 22. 14:54
 8/18 anonim ***** válasza:

Vigasztalódhatsz. A leírásod alapján aligha eshettél teherbe.

Minden jót!

nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az a gond, minden tünetét be beszélem magamnak. :( nem tudom, hogy lehettem ilyen felelőtlen.. :(
nov. 24. 05:48
 10/18 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a megnyugtató válaszokat, mindenkinek ment a zöld pipa! :D
nov. 24. 05:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!