Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy tragédiának szemtanúja...

Egy tragédiának szemtanúja voltam és a sokk miatt kaptam nyugtató injekciót,de akkor még nem tudtam,hogy kismama vagyok, lehet ennek káros hatása a magzatra nézve?

Figyelt kérdés
A digitális teszt szerint 3-4 hetes vagyok, én pedig 2 hete kaptam egy nyugtató injekciót. Nem tudtam akkor még,hogy kismama vagyok.
dec. 4. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Épphogycsak elmaradt a menstruációd, a vilagon semmi bajod nem lesz se neked se az embrionak
dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi
dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha most van 3-4 hetes terhességed, akkor 2 hete még csak nem is volt ott semmi. De amíg nem feljödik ki a méhlepény, addig nincs összekötve a magzat és az anya szervezete, tehát nincs rá hatással az, amit akkor kapsz gyógyszert vagy egyebet.

Másrészt meg ha valami megzavarja a magzat fejlödését az ilyen korai stádiumban, akkor a magzat elhal, de fogyatékossága nem lesz.

Ha az adott nyugtató ártott volna, akkor már túl lennél egy missed ab-on, szóval nyugodj meg, semmi baj nincs, nem is lehet.

dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
dec. 4. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk valojaban nincs 3 hetes terhesseg, amikor mar kesik, akkor vagy 4 hetes.

Az szinte mindegy, hogy mit mutat a teszt, mert nem a valos terhessegi hetet irja ki, csak hogy kb hany het telt el a fogantatas ota.


Miota kesik?

dec. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4 napja késik, ma teszteltem.
dec. 4. 13:49
 7/7 anonim ***** válasza:

A digitális teszthez 2 hetet hozzá kell adni, mert az az embrió korát mutatja (legalábbis amelyik fajtáról én hallottam) Tehát ha 3-4 hetet ír ki, akkor 5-6 hetes. De ha 4 napja késik, akkor valóban inkább 4 hetes és csal a digitális teszt. Lehet, hogy a kérdező már hozzáadta a 2 hetet.


3 hetes terhesség amúgy van, csak akkor még senki sem tudja, hogy terhes :-)

dec. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!