Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tenne ilyen helyzetben a...

Mit tenne ilyen helyzetben a párotok?

Figyelt kérdés

Vagy ha apa/leendő apa olvassa a kérdést: te mit tennél?


Évekig próbálkoztok. A lombik beültetés után eljön a tesztelés napja a reprodukciós intézetben.

Nem csináltok otthon tesztet, mert épp elég negatív tesztet láttatok az évek folyamán.

Az út több mint egy óra (+visszaút), reggel kell menni. A pár férfi tagja éjszakás volt előző éjjel, megy is vissza aznap estére.

Mit tenne? Menne veletek?



dec. 8. 18:58
A kérdező szavazást indított:
Jönne ő is, akármilyen fáradt.
Otthon aludna, hisz fáradt. Kelne a szokott időben.
Otthon maradna, pihenne, de közben várná a híreket telefonon.
79 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
96%
Az én párom biztos jönni szeretne, de nem engedném neki. Tudom milyen szar keveset aludni pihenni két műszak között.
dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim válasza:
85%
Szerintem ez attól is függ mennyire nehéz munkát csinál. Nem mindegy hogy éjjeliőrként sétál meg ül, vagy nehéz fizikai munkát végez. Van amit nemlehet fáradtan csinálni mert balesetveszélyes.
dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
89%
Nem engedném, ha előtte dolgozna, hogy jöjjön. De mondjuk nálunk ilyen esetben előtte tuti szabott venné ki, hogy tudjon jönni, mi minden vizsgálatra együtt mentünk mindkét terhesség alatt.
dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
92%
Én nem várnám el, hogy eljöjjön. Ha ennyire közös élményt akarok vele, akkor csinálok egy tesztet reggel.
dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
70%
Az én párom pl táppénzre megy ha ilyen van :D
dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, szavazatokat!


Velünk történt ez tavaly. Pozitív lett a tesztem. Apám kísért el (nekem nincs jogsim, a tömegközlekedés meg ezen az útvonalon fél napos program), így ő tudta meg elsőnek a jó hírt. Aztán anyám, és a velük élő nagyim. Férjem délután 3-kor kelt fel.

Nekem annak idején rosszul esett. Azt nem akartam volna, hogy kimerülten vezessen. Ellenben előtte egy csomószor volt szabin vagy táppénzen, mikor menni kellett, és az rázott meg, hogy épp az eredményhirdetésre nem intézett szabit.

Ugyanez a történet volt 12 hetes UH-n, amikor a babánk neme derült ki. Egyedül mentem.

dec. 8. 19:36
 7/57 anonim ***** válasza:
30%
Megértem, hogy rosszul esik, nekem is rosszul esne. Olyan, mintha nem is lenne fontos neki. Biztos ő is ugyanannyira akarta a gyereket, mint te?
dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim válasza:
93%
Ha azóta jó férj és jó apa lenne akkor nem született volna meg a kérdés. Igaz?
dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj, de egy év távlatából már nem mindegy? Akkor és ott kellett volna hangot adnod a csalódottságodnak (ami amúgy tök valid volt szerintem), de hogy még mindig ezen rágódsz az teljesen felesleges.
dec. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egy kicsit túlpörgöd ezt a témát, pláne így egy év távlatából.

Eszembe nem jutna, hogy emiatt fáradtan vezessen, vagy szabit vegyen ki. Őszintén szólva nekem pont az a meglepő, mikor mindenhova rángatják apukát is, mintha olyan nagyon fontos lenne, hogy pl. a fél órás CTG alatt kint üljön a váróban és nézzen ki a fejéből.

A szabadság is véges, inkább olyanra használja, ami tényleg fontos.

dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!