Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hany napos egyuttletbol...

Kinek hany napos egyuttletbol jott ossze a baba?

Figyelt kérdés
Kb ovulacio elott hany nappal voltatok egyutt es ossze is jott a baba? Tapasztalatokra lennek kivancsi! Koszi 😊

dec. 11. 17:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Napos? Fél órán belül elkészült xD
dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Fogalmam sincs, igazából mikor sikerült még azt se néztem mikor volt ovum
dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Honnan tudhatnam, sose éreztem. Szexelni kell, nem naptárat nézegetni. Talán ha nem stresszel az ember hanem élvezi könnyebben osszejon.
dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
#3 hű, vigyázz az igazsággal, azt nem szeretik :D
dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy héten a termékeny időszakban minden nap együtt voltunk, kedvünk is volt hozzá. Nem ovu tesztelgettem csak érzékeltem magamon a jeleket. Abban a hónapban elsőre össze is jött a baba.
dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Pozitív ovuteszt napján voltunk együtt, illetve másnap, ebből a két aktusból fogant a kisbabánk.Azelött egy hétig nem volt aktus.

3as 8 hónapig csináltuk így hogy azt se tudtam mikor ovulálok, nem néztem a naptárat.. Amikor elkezdtem ovutesztelni hopp teherbe is estem az első tesztelős ciklusban.. Nekem megérte naptárat nézni és nem próbálkozni a sötétben hónapokig..

dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
6os azért akiknek van rendszeres szexuális életük, 2, max 3 naponta, azoknak összejön naptár nélkül is
dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Első hónapban, amikor nem védekeztünk, középidőben csak az ovulációm napján voltunk együtt.

Januárban lesz 1 éves.

dec. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mi ovu előtti nap és ovu napján voltunk védekezés nélkül együtt. Egyből sikerült a baba.
dec. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hányadik napon, mert nem számoltam, de tojásos nyákom volt, amikor 1 hét kihagyás után (elutazott férj) szexeltünk és össze is jött a baba, szerintem abból az alkalomból. Első hónapban.
dec. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!