Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hany napos egyuttletbol...

Kinek hany napos egyuttletbol jott ossze a baba?

Figyelt kérdés
Kb ovulacio elott hany nappal voltatok egyutt es ossze is jott a baba? Tapasztalatokra lennek kivancsi! Koszi 😊

dec. 11. 17:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Azért elnézem itt sokan tényleg csak spermadonornak tartják a párjukat...
dec. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen, csak hogy általában az tesztel 7es aki nem tud együtt lenni a párjával minden 2-3 nap.( nem az én példámból indulok ki de itt sokaknak a párjuk messze dolgozik ) És ha ovu tesztel valaki és ovulációkor szexel akkor mi van? És ha naptárat néz abban neked mi a rossz?
dec. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk olyan kapcsolatba eleve nem vállalnék gyereket, ahol havonta egyszer találkozok a férjemmel, eleve halálra van ítélve az egész
dec. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek nélkül még jól esett kalandozni, bármikor bárhol egymásnak esni (könnyített pálya), de úgy sem jött össze a baba ciklus figyelés nélkül. Több, mint egy év próbálkozás után sikerült és abból 4 hónap már tudatos volt. Most a másodikra is fél éve várunk, az 5., vagyis az előző ciklusomban kezdtünk el tudatosan az ovu környékén is együtt lenni. Attól, hogy tudatos, még eshet jól... :) De tudom, ez mélyen elítélendő és szegény spermadonor férjem (aki ugyanannyira szeretne mégegy gyereket, mint én és ugyanannyira élvezi eközben a védekezés nélküli szexet, mint én)... :D

Ha már a ciklus figyelés ilyen elítélendő, akkor nem is akarom tudni mi a véleményetek a lombikról, de komolyan.

dec. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
14es nem ezzel van a baj, hanem mikor sokan itt leírják, hogy csak abban az egy napban voltak együtt.
dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ki írta azt hogy 1 napot szexelt a hónapban? Én nem olvastam ilyet sehol..Félreértelmezted.Termékeny időszakban ha 1 aktus van ovulációkor az nem azt jelenti hogy 1 hónapba 1x voltak együtt.. Mi nem szexeltünk betegség miatt 1 héttel ovu elött ovukor volt 2 aktus és annyi.Ovulációkor fogan a baba nem a hónap minden napján..
dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
13as nem feltétlen egyszer találkozik az asszony a férjével 1 x egy hónapban de a termékeny időszak max 5 napos amit ha a férj elutazik akkor pont lekésik.Ovulációval fogan egy baba és csak abban a pár napban..
dec. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egy keddi napra számoltam az ovulációmat, előtte pénteken és vasárnap voltunk együtt. Összejött a babánk. Első próbálkozós hónap volt, már 2 éves.
dec. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!