Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh teszt jóstesztként?

Lh teszt jóstesztként?

Figyelt kérdés

Van akinek beválik, van aki szerint hülyeség. Ki szeretném próbálni, de hogy is kell?

Reggeli első pisiből mint a hcg tesztet?


dec. 13. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, reggeli első pisi

De ha az LH teszt jelzi akkor már egy 10-es HCG teszt is

dec. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak ha tényleg működik, akkor szeretném nézni, hogy erősödik-e a jósteszt, vagy sem. Egyelőre a 2.dpo-n vagyok. Úgy gondoltam, hogy olyan 7.dpo-n reggel elkezdem a tesztelgetést, hátha :)
dec. 13. 18:30
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
értem én de a HCG teszttel is ugyanígy lehet "szórakozni"
dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
😂🤣😂
dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Mi? 2 dpo-n vagy és dpo7.en szeretnél tesztelni egy lh teszttel amikor még be sem ágyazódott.Sőt az lh teszt az állandóan két csíkos és nemis reagál a hcg-re.Sőt az sem biztos hogy meg lett termékenyítve a petesejted.( Attól mert ovulációkor volt aktusod még akkor is csak 25%od van a teherbe esésre) A csalódást elkerülvén én megvárnám minimum a 9-10 dpo-t.. a 8.nap körül ágyazódik be vagy van hogy később( vagyis később mutatja a teszt)
dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem CSAK a 7.dpo-n, hanem onnantól kezdve, nézni, hogy erősödik-e. Tudom, hogy az lh teszt végig 2 csíkos.
dec. 13. 20:58
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Akkor mit akarsz nézni egy lh tesztel a luteális szakaszodban elárulod? #5.Vegyél hcg tesztet.Mert ezzel a jóstesztnek mondta marika a gyakorin megfog őríteni..Meg benne van a pakliban a csalódás és jól megjön majd a havi menzeszed.Ne legyen így de nem kell megbolondulni sem.
dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejött. :)

Én a 8.dpo-tól néztem,a 10.dpon már full pozitív volt.

Mindig van két csík,terhességet akkor jelezhet(!),ha erősödik és pozitívvá is válik,mint ovukor.

De ez bizonyos ovu teszteken fel is van tüntetve a hcgvel való keresztreakció. (Pl Purbay teszteknél a papírján levolt írva)

Drukk!!!!

dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Döbbenetes, hogy felnőtt nők nem képesek várni két hetet. Le lehet pontozni, de ez már szerintem beteges.
dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!