Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11.dpo. Van még remény?

11.dpo. Van még remény?

Figyelt kérdés

Jóstesztelek is (bár nem tudom mennyire megbízható), meg ma csináltam reggel egy 10-es hcg tesztet.

Tudom, hogy az lh teszten ez még bőven negatívnak látszik, de mégis látni, hogy kicsit erősödik.

Holnapra nem várom, semmi pms tünetem nincsen (máskor szokott), ezért bátorkodtam csinálni egy hcg tesztet is, de így kicsit elbizonytalanodtam, hogy teljesen negatív lett.

Pozitív lh tesztem december 10.-én volt, tehát 11.-én ovuláltam.

Reménykedhetek még, vagy engedjem el ezt a hónapot (is)?


[link]


dec. 22. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem hoz be semmit a link.
dec. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Valamiért rossz most az oldal. Amikor feltöltöttem, akkor még működött.

Mindjárt megpróbálom máshova feltölteni.

dec. 22. 07:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A hcg teszt negatív akkor nem vagy terhes. LH tesztre én meg nem adnék.. Felesleges az a jóstesztelgetés. Ha tuti hogy holnap azaz dpo12-n kellene megjönnie a teszted pozitív lenne.Nekem dpo10en kellett volna megjönnie dpo9en pozitívat teszteltem.
dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a teszt gyártók örülhetnek a gyakorikérdések oldalnak, hála az itt elterjesztett hülyeségeknek sokan nagykiszerelésben vásárolják a teszteket :D
dec. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a jóstesztelés egy baromság. Csukd be a szemed és képzeld el, hogy elmész a nőgyógyászhoz, mondván, hogy terhes vagy. Ő megkérdezi, + lett a terhességi teszt? Te meg közlöd, az nem, de az LH teszt biztató 😂Na, amennyire komolyan venne az orvos, annyira vedd komolyan ez a jóstesztes baromságot.
dec. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a hcg negetív 11 dpon sajnos már sok remény nincs
dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!