Van még remény?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjönnie. 5 illetve 4 nappal ezelőtt görcsölgettem, de ez elmúlt. Tegnap óta egyre jobban érzem, mintha húzódna a méhem, mintha feszülne. Mensi előtt 1 nappal mindig görcsölök, sokszor gyógyszert is kell bevennem, meg melegvizes párnát a hasamra. Tegnap reggel teszteltem, meg ma délelőtt, de mindkettő negatív. Semmi pms tünet, semmi alhasi görcsölés, semmi jele hogy meg akarna jönni. Reménykedhetek még?
nov. 29. 21:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Az ovulációd tuti volt? Hány nap telt el azóta?
nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Megjött ma? Amúgy mindig van, nem mindenkinek termel a menzesz napján elég HCGt a szervezete pozitív teszthez vagy későn ovuláltál. De néha nincs ovulációja egy nőnek. :(
nov. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
17.-én volt pozitív az lh teszt, és 12 napos a luteálisom. Ma van a 13.nap a pozitív ovuteszt óta. A ma reggeli 10-es tesztem is hómező… de azóta sem jött meg, és semmi jele…
nov. 30. 06:06
 4/41 anonim ***** válasza:
Tesztelj holnap vagy holnap után lehet akkor kimutatja ha halványan is. Amíg nem jön meg addig van remény.
nov. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején a facelle halványabb volt viszont a predi meg clear blue meg erős pozi volt.
nov. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Veszek ma egy clear blue-t, bízok benne hogy mutat valamit. Tegnap kellett volna megjönnie, mensinek semmi jele.
nov. 30. 07:33
 7/41 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tuti az ovud ahogy leirod dpo13 an voltál tegnap és a luteálisod 12 napos akkor sajnos nem vagy terhes :( legaláb nagyon halványan ottkellene lennie a masodik csíknak.Nekem 9-10 napos luteálisnál a 10 napon ottvolt a halvány csík.( ekkor nap kellett volna megjönnie)
nov. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Ma van a 13.dpo.

2? napja volt egy cb tesztem, 10-es, nagyon halványan, de volt ott egy kék csík, egy másik fajta 10-es teszten semmi. Cb tesztet azóta nem vettem, csak azt a másik fajtát ami full negatív lett. Az mutatott megint negatívot. De ma veszek egy 10-es cb tesztet, és megcsinálom. Ha az is negatív, akkor elengedem. Csak akkor tudnám hogy miért késik…

nov. 30. 07:41
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha 17-én pozitív az LH-teszt, még nem jelenti, hogy 17-én ovuláltál. Onnantól kezdve 12-36 óra is lehet, mire megtörténik (sőt, van, aki addigra túl van már rajta. Sőt, mivel az ovuteszt nem az ovu időpontját mondja meg, hanem az LH hormon növekedését jelzi, még az is lehet, hogy az első kör nem sikerült, és mondjuk 1-2 nap múlva ismét megemelkedett, és akkor történt meg az ovuláció.). Szóval, ha nem hőmérőzöl mellette, mert a kettővel együtt azért pontosabban és megbízhatóbban be lehet lőni az peteérés időpontját, akkor egyáltalán nem biztos, hogy 13 dpo-n vagy már.


Késni meg azért szokott, mert valamiért elhúzódik/kimarad a peteérés, mert a luteális szakasz állandó. Ebből vagy az következik, hogy tényleg nem akkor volt a peteérésed, amikor gondolod, hogy volt, vagy terhes vagy, csak még nem termelődött elég hcg a szervezetedben. Vagy kettő az egyben.


Az meg, hogy a vélt 10.-11. napon nem volt pozitív teszted, az semmit sem jelent. Egyrészt, mert mint írtam fentebb, simán lehet 1-2 nap eltérés (vagy akár több) a vélt és a tényleges ovu között. Lehettél akár a 8-9. dpo-n is. Másrészt, az implantáció a megtermékenyítést követő 6-12. nap között következik be, de leggyakrabban a 8-10. nap. Ekkor kezdi el termelni a szervezet a hcg-t. Ha tényleg 11 dpo-n voltál a teszt idején, akkor sem evidens, hogy a szervezeted termelt már annyi hcg-t, hogy az a vizeletben meglátszódjon. Arról már nem is beszélve, hogy mennyire volt mondjuk koncentrált a vizeleted. Ha nem alszod végig az éjszakákat, és este felkelsz pisilni és inni, messze nem ugyanaz az "eredmény", mint annak, aki 8 órán keresztül nem kel fel.

nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Amikor LH teszteltem akkor nem jött össze a baba. Amikor meg nem foglalkoztam vele meg nem is figyeltem a dolgokat akkor meg össze jött a babó. December 26-án lesz 6 hónapos a kislányom. Az első lányom meg első alkalomra össze jött már 8 éves.
nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!