Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemenyutani tabletta meg...

Esemenyutani tabletta meg hatasos lehet?

Figyelt kérdés
24.-en este voltunk egyutt. Akkor volt peteeresem is, es most tudom csak a gyogyszert kivaltani delutan. Idoben lehetek meg? 72 oras Escapelle tablettat irtak fel nekem.
dec. 26. 10:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Hozzá tudsz adni az esemény időpontjához 72 órát? Akkor megkapod a választ.
dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Ennyivel később már vagy igen, vagy nem. A 72 órában még benne vagy, de mivel az esemény utáni tabletta az ovulációt gátolja meg, így ha már a petesejt megtermékenyült teljesen mindegy. Szóval majd kiderül.
dec. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első 12 órában nagyobb eséllyel gátolja meg a terhességet, de még akkor sem 100%. Tehát vagy hatásos, vagy nem.
dec. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A beagyazodast is gatolja en ugy tudtam 😳 Ezek szerint nem? Be fogom venni a tablettat mindenkeppen mert meg igy is jobb mint ha nem tennek semmit gondolom. Csak akkor ezek szerint varhatok hogy vagy mukodott vagy nem.
dec. 26. 10:40
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. tesztet mindenképp vegyél majd.
dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Elmentem a gyogyszertarba, nem lakom olyan kis varosban de pont h ezt nem lehet kapni. Egy masik varosba kellene atmennem erte vagy megvarnom a holnap reggelt. Ilyet eletembe nem tapasztaltam meg…. a holnap reggel mar nagyon keso igaz?
dec. 26. 11:31
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a 72 órában benne lenne, de minden órával kisebb lesz az esélye, hogy használni fog.
dec. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, azert az mar nagyon hatareset a holnap reggel.
dec. 26. 11:50
 9/16 A kérdező kommentje:
Sikerult a gyogyszerhez jutnom be is vettem. Remelem meg idoben.
dec. 26. 13:15
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
de miért nem védekezel ha nem akarsz gyereket?
dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!