Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon korai mellbimbó érzéken...

Nagyon korai mellbimbó érzékenység? Babások mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

Több stimulált hónap, rengeteg cikluskövetés és minden ami ezzel jár után augusztusban volt egy sikertelen lombikunk. Bár elindult valami, pár nap késes után véget is ért. Nehéz időszak volt, ezért úgy döntöttünk egy kicsit pihenünk, már nem erről szólt az életem. Még egy darabig éreztem a tüszőrepedést aztán szépen csökkentek és megszűntek az ezzel járó tünetek. Naptár szerint december 26, kedd volt az ovu napja. Szombaton vettem észre, hogy érzékeny a mellbimbóm és nem kicsit, ilyet csak a lombikos hónapban ereztem, de ezt most azóta is. Akárhogy számolom baromi korai bármihez is… A korábbi ovulációm a naptár körüli időpontokban voltak max 1-2 nap eltéréssel.

Képtelen vagyok nem erre gondolni.

Köszönöm ha írsz.



jan. 2. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem menstruáció előtt volt érzékeny, mikor terhes lettem akkor ez sokkal később jelentkezett
jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Nekem is így lenne logikus…
jan. 2. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy időben teljesen a semmiből volt érzékeny a mellbimbóm, úgy, hogy esélytelen volt, hogy terhes legyek. Aztán ahogy jött, elmúlt.
jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!