Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés lehet?

Beágyazódási vérzés lehet?

Figyelt kérdés

Egy hét múlvára nem várom.

Törlésnél halvány rózsaszín volt a wc papír.

2 éve próbálkozunk.



jan. 7. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esélyesebb a hormonprobléma egy héttel előbb. Orvos mit mondott, miért nem sikerül 2 év alatt?
jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ezt nem lehet tudni előre,hormonprobléma is lehet. Szorítok neked! Én most a másodiknál jártam így. 4-5 nappal kb menstruáció előtt volt egy barnás törlésem párszor,görcsölt a hasam. Mondtam is,hogy marha jó,hogy felborult a ciklusom és ilyen hamar megjött,soha ilyen nem volt. Ezután nem jött meg mégse aznap,fura is volt,de elengedtem. Görcs is elmúlt. Majd mikor meg kellett jöjjön furcsán voltam,hasonlóan mint az elsőnél,jóval erősebb pms tünetek. Úgyhogy csináltam egy facellet aznap délután,ami pozitív lett. Gondolom amiatt lehetett a barnás téma,de érdekes mindenesetre. Most vagyok 17 hetes. Tesztelj mikor meg kell jöjjön. Szorítok.
jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Orvos?

1.doki inzulin rezisztencia pcos

2.doki nincs egyik se hülye aki ezt állítja

3.doki ir van pcos nincs


Figyelek az étrendre és vitaminokat szedek, mozgok.


A ciklusom 30-40nap között szokott megjonni, de már némi logikát véltem benne felfedeznj ugyanis 6 ciklusonta jön meg 40 napra, utána meg csökken 😆😎

Ma a 26.napon vagyok.

jan. 7. 18:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Meddőségi kozpontot kellene felkeresni akkor.
jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tervben van idén, az istenhegyi klinika és Dr Imre Ruben meglátogatasa, de ilyet még sose tapasztaltam ezért keltett egy pici reményt....

Ráadásul a google is azt írja hogy a beagy. verzes pont egy héttel elotte jelentkezik és ezért voltam kíváncsi ti mit gonsoltok, mit tapasztaltatok... Tudom nem vagyunk egyformák, se gépek....

jan. 7. 19:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy bármi lehet. Nekem 1x volt 4 nappal nem várt menstruáció előtt egyértelműen olyan vérzésem, amilyennek a beágyazódásit írják le, egyébként soha. Nem voltam terhes. Lehet egyébként, hogy ott bukott meg a dolog, nem sikerült, mert beágyazódási nehézségem volt.

2 terhességem közül egyiknél se volt semmiféle beágyazódási vérzés. (1.végül vetéléssel vegződött, 2.még nem tudom, most vagyok 8hetes.)

jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam most dec 24-én volt egy rózsaszín törlés. Teljesen kiborultam, hogy na akkor ennyi volt (26-ára nem vártam) és még előbb meg is jön.... de végül nem jött meg. 26-án a teszt már egyértelműen pozitív volt, most várom az első UH időpontomat.


Drukkolok neked!

jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég gyakori volt a menzesz előtti pecsételgetés, hormonproblémát jelzett. Két terhességem is úgy indult, pótolni kellett a progeszteront.
jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha terhesség lesz nekem is szükségem lesz progeszteron pótlásra (eddigi eredmények alapján)
jan. 7. 20:46
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az volt, reggelre megjott rendesen.
jan. 8. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!