Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az utolso menstruációm elso napja október 28an volt elméletben 10.hetes terhes vagyok,de a tesztem csak december 10en volt egyértelmű pozitiv addig negatív volt..az első vizsgálatom december 22en volt ahol egy 5 mmes petezsakot láttak vissza rendelt az orvos január 5re,és azt mondta hogy nem lát se szikholyagot se embriot csak egy 8x6 mmes petezsakot üresen azt mondta hogy valószínű missed ab lesz..de nekem semmi tünetem nincs nem vereztem és nem is görcsöltem.Szerintetek mi lehet a gond?elhalt a terhességem?első babám lenne 2 éve próbálkoztunk a párommal és most jött össze,valaki volt hasonló helyzetben mi lett a vége?

jan. 8. 18:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt elhalt terhességem.

Nekem az embrio halt el,de én sem vereztem

10 hetes terhes nem lehetsz semmiféle keppen ha nincs semmi más csak petezsak.

jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

A petezsák kimutatása után 14 nappal látni kellett volna embriót szívműködéssel. Ez nem valószínűleg missed ab., hanem biztosan. Sajnálom!

Viszont 2 év után egy sikertelen terhességgel kivizsgálás indokolt.

jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Szerinted hany hetes lehetek?védőnő szerint sincs 10.hetes

Nagyon sajnálom ami veled történt 😔nagyon nehéz lehetett feldolgozni

jan. 8. 18:28
 4/33 anonim ***** válasza:
91%

5 hetesen látható a petezsák. Rá két héttel lennél 7 hetes, és akkor látszania kellene az embriónak is.

Ez a terhesség kb. 5 hetesen megállt a fejlődésben. Azért nem vérzel, mert a missed ab. azt jelenti, hogy abbamaradt vetélés, azaz a terhesség elhal, de nem ürül ki.

jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
18:27es válaszolo ..csütörtökön megyek kivizsgálásra,vérvétel stb
jan. 8. 18:34
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Missed abnál nincs vérzés.

Valamikor megállt a fejlődés.

De ha már dec 22 ugyanaz volt a helyzet mint jan 6,akkor nem mondott semmit az orvos?

Hogy várj, vagy műt..?

jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

18:30

Az orvos is ezt mondta sajnos,és a műtét után haza engednek egyből vagy bent kell maradni a kórházban?

jan. 8. 18:38
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Max pár órát, ha már fel tudsz kelni, és mehetsz is haza.
jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

18:37

22en azt mondta az orvos hogy normálisan fejlődik

Az ambuláns lapomra azt írta hogy

Számított kor:8 het 0 nap

Uterusban 5 mmes GS.Korai grav

5en más orvos volt bent a kórházban és ő meg azt mondta hogy megallt a fejlődésben

A papiromra azt írta hogy

Számított kor:10 het 1 nap

Uterusban 8x6 mmes GS benne embrió nem látható

Dg:Missed ab?

jan. 8. 18:45
 10/33 anonim ***** válasza:
48%

Ne haragudj, de én ezt nem értem.

8hétnél már rég van szívhang, gerinc nyúlvány. Hogy mondhatta az orvos dec 22-en, hogy ez így rendben van, ha októberben volt mensi utoljára?

jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!