Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az utolso menstruációm elso napja október 28an volt elméletben 10.hetes terhes vagyok,de a tesztem csak december 10en volt egyértelmű pozitiv addig negatív volt..az első vizsgálatom december 22en volt ahol egy 5 mmes petezsakot láttak vissza rendelt az orvos január 5re,és azt mondta hogy nem lát se szikholyagot se embriot csak egy 8x6 mmes petezsakot üresen azt mondta hogy valószínű missed ab lesz..de nekem semmi tünetem nincs nem vereztem és nem is görcsöltem.Szerintetek mi lehet a gond?elhalt a terhességem?első babám lenne 2 éve próbálkoztunk a párommal és most jött össze,valaki volt hasonló helyzetben mi lett a vége?

jan. 8. 18:00
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Sajnálom,remélem már nem lesz semmi baj ..gratulálok a babához erőt egeszseget nektek ❤️
jan. 9. 17:42
 32/33 anonim ***** válasza:

Azért írtam le neked, hogy erőt tudj meríteni. Van remény csak megkell találni az okot, hogy miért nem sikerül. A mostani terhességed szerintem sajnos nem sikerűlt, de ne keseredj el.

30-as voltam

jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm de már el engedtem a témát,mindenre fel vagyok készülve bár mostanában egyre többet hanyok ami eddig nem volt,de már nem érdekel,holnap megyek orvoshoz kíváncsi leszek mit mondd de elfogadom ha rossz is lesz
jan. 10. 10:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!