Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az utolso menstruációm elso napja október 28an volt elméletben 10.hetes terhes vagyok,de a tesztem csak december 10en volt egyértelmű pozitiv addig negatív volt..az első vizsgálatom december 22en volt ahol egy 5 mmes petezsakot láttak vissza rendelt az orvos január 5re,és azt mondta hogy nem lát se szikholyagot se embriot csak egy 8x6 mmes petezsakot üresen azt mondta hogy valószínű missed ab lesz..de nekem semmi tünetem nincs nem vereztem és nem is görcsöltem.Szerintetek mi lehet a gond?elhalt a terhességem?első babám lenne 2 éve próbálkoztunk a párommal és most jött össze,valaki volt hasonló helyzetben mi lett a vége?

jan. 8. 18:00
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

18:41

Köszönöm hogy megirtad❤️

jan. 8. 18:50
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy te nem 10 hetes nem lehetsz, hanem sajnos már semmi. Leállt a fejlődés még viszonylag az elején.

Ez általában genetikai hiba miatt történik. De 2év sikertelenség után már én is mindenképpen meddőségit mondanék, ki kell vizsgáltatni.

Sajnálom, egyébként átérzem. Nekem spontán vetélésem volt. Legközelebb sikerülni fog, de mindenképpen növelni kell az esélyt egy kivizsgálással és csökkenteni az idő ugyanazzal. Lehet, valami bagatell probléma, amit pár hónap alatt orvosolnak.

jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

18:49

Megértem,hogy nem érted,en sem értem hogy mi van azért tettem fel ezt a kérdést hogy hátha valaki járt így és tud segíteni,az orvosok nem mondtak nekem semmit csak ennyit amit leírtam

jan. 8. 18:53
 14/33 A kérdező kommentje:

18:52

Köszönöm hogy írtál 😔❤️

jan. 8. 18:54
 15/33 A kérdező kommentje:
Sajnálom ami veled történt 😔
jan. 8. 18:56
 16/33 anonim ***** válasza:

#9! Na, ezt most láttam. Az még ok., hogy számított kornak 8+0-át írt, mert valószínűleg az utolsó menstruáció alapján annyi. De az nem normális, hogy erre azt mondta, normálisan fejlődik!🤦🏽‍♀️

8hetesség 5mm üres petezsákkal vagy nem 8hetes, hanem jóval később fogant, vagy missed ab.Nincs más opció.

#12

jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mikor fogant de későn lett pozitiv a teszt ..novemberben meg negatív volt
jan. 8. 18:57
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

#15! Most megint terhes vagyok. Még nem tudom, mi lesz a vége, mert még korai, de most a 8.hétig már sikerült eljutni, szívhang is van.😁 Nagyon reménykedem 🙏 Ezért biztatlak téged is. Nem szabad feladni. Én is úgy tudtam elfogadni, hogy beteg lett volna, sajnos nem volt életképes, nem lehet a természetet megerőszakolni.

#12, #16

jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm hogy ennyien irtok❤️
jan. 8. 19:00
 20/33 A kérdező kommentje:
#15 nagyon gratulálok neked remélem egészséges lesz a babad❤️❤️és nem lesz semmi gond a terhesseg alatt..köszönöm szépen a biztatást nagyon jól esik❤️❤️❤️
jan. 8. 19:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!