Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az utolso menstruációm elso napja október 28an volt elméletben 10.hetes terhes vagyok,de a tesztem csak december 10en volt egyértelmű pozitiv addig negatív volt..az első vizsgálatom december 22en volt ahol egy 5 mmes petezsakot láttak vissza rendelt az orvos január 5re,és azt mondta hogy nem lát se szikholyagot se embriot csak egy 8x6 mmes petezsakot üresen azt mondta hogy valószínű missed ab lesz..de nekem semmi tünetem nincs nem vereztem és nem is görcsöltem.Szerintetek mi lehet a gond?elhalt a terhességem?első babám lenne 2 éve próbálkoztunk a párommal és most jött össze,valaki volt hasonló helyzetben mi lett a vége?

jan. 8. 18:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

#17! Persze, arra írtam, hogy arra mondhatná, hogy normál fejlődés (bár, elsőre nem szoktak, mert honnan tudnák, hogy mennyi idő alatt jutott el abba a szakaszba), de a "8 hetes terhességgel" együtt ilyet már nem lehet mondani.

De 5-én kiderült, hogy nem lehet abban reménykedni, hogy későn fogant, mert 22-e és 5-e között nem volt elegendő fejlődés. Nagyon nem! 2 hét rengeteg. Sokkal nagyobb petezsáknak kéne lenni, szikhólyagnak, embriónak es valamiféle szívműködésnek, legalább szívcsőpulzálásnak. Ebből semmi nem történt meg. 3millit nőtt a petezsák. Az azt jelenti, hogy az első uh.után kb.3nappal leállt a fejlődés.

jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
#17 igazad lehet,nem is értem az orvost aki azt mondta hogy normálisan fejlődik enis tudtam hogy ez nem igaz mert kicsi volt a petezsak a korához képest
jan. 8. 19:10
 23/33 A kérdező kommentje:
De pozitivan állok a dolgokhoz úgy hiszem hogy betegen született volna és jobb így hogy elment ❤️
jan. 8. 19:12
 24/33 anonim ***** válasza:

#23! Helyes. Én is így voltam. Egyébként azt mondják, ilyenkor könnyebben összejön utána. (Én nagyon bíztam ebben, de nekem pont nem jött be, mindkettő 5hónap volt.) De sokaknak bejött, mert akkor nagyon utána mentem a témának. De persze közben mindenképpen kezdd el a kivizsgálásokat! 🤞

#21

jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

#21 nem hiszem hogy nekem könnyen össze fog jönni alapból nehezen esek teherbe 😅

De az 5 honap nem sok idő.

Az egyik barátnőm missed ab utan 8 hónap után esett teherbe

jan. 8. 19:33
 26/33 anonim ***** válasza:

#25! Igen, nekem nem az idővel volt bajom, hanem a korral🤣

Már az elsőnél is megvoltak a kivizsgálások, nagyjából rendben vagyok. Viszont már lombik jött volna, mert azért sokszor 5hónapom nincs már. Ha nem megyek lombikra, akkor meg ott is kifutok az időből. Szóval nagyon fontos lenne, hogy ez most sikerüljön, mert nem akarok lombikot.

De ha nehezen esel teherbe, lehet van valami oka, amit simán megoldanak, és máris könnyen fogsz. Én pl.minden kapcsolatomban megszakítással "védekeztem" fiatalon(mindig akartam gyereket.) Sose lettem terhes. Biztos voltam benne, hogy meddő vagyok. Aztán 5 próbálkozás kell. Azért az koromhoz képest nem olyan rengeteg. Ki érti ezt?🤷🏼‍♀️

#24

jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Az a lényeg hogy teherbe estél a többi nem számít ❤️sikerülni fog ne aggódj!!❤️mert hany éves vagy?ha szabad kérdeznem
jan. 8. 21:18
 28/33 anonim ***** válasza:

Azért számít az is, hogy megmaradjon és egészséges gyereket szüljek 😁42😮

#26

jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Írtam privit❤️
jan. 8. 21:54
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Második gyerekkel próbálkoztunk 2,5 évet. 1 évnél volt az első vetélésem, 1,5 évnél a második. Mindenki szerint tök egészséges voltam senki nem írt ki vizsgálatokra, mert végülis teherbe tudtam esni. Magánútón vizsgáltattam magam. Nekem pajzsmirigy alúlműködés derült ki. Nálam ez gátólta. Kezelés megkezdése után 7 hónappal estem teherbe. Most 17 hetes vagyok. Hála istennek, hogy nem hallgattam tovább az orvosokra, hogy nincs baj.
jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!