Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy baba van a dologban?

Lehet, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Nagyon erős menstruációs görcsöm volt 2 napig,derékfájás és nagyon erős mellfájdalom. Most már enyhült, alig érzem, csak néha-néha. 4 nap van a nemvártig, csináltam Clerablue tesztet az negatív lett. Eddig nem fájt ennyire messzi előtt, max 1-2 nappal. Voltam covidos is... lehet ez is bezavart?

Mi a véleményetek?



jan. 9. 14:25
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Ohh én gyerekekkel foglalkozok, így néha ott is nehéz elvonatkoztatni, a napokban mind olyan mesével találnak meg ahol kisbaba születik.... 🙈🙈🤣
jan. 9. 21:10
 22/31 anonim ***** válasza:
88%
21 állítólag megérzik, engem mióta terhes vagyok imádnak a gyerekek meg a kutyák :D
jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked a picihez!

Pár nap és nálam is kiderül, hogy alakul. 😊

jan. 9. 21:27
 24/31 anonim ***** válasza:
23as köszönöm :) Sok sikert neked is, majd írd meg hogy alakult
jan. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Megcsináltam ma reggel a tesztet, ez is negatív lett.
jan. 10. 08:52
 26/31 A kérdező kommentje:

Ma reggel is csináltam, egy 10es erősségű tesztet. 2 nap van még a menstruációmi. Ez a teszt is negatív.

Szerintetek mennyire megbízhatóak ezek a tesztek?

jan. 12. 08:41
 27/31 anonim ***** válasza:
Hát sztem a 10esnek már mutatnia kellene valamit
jan. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Köszi, marad továbbra is várakozás.
jan. 12. 09:34
 29/31 A kérdező kommentje:
Ma sem jött meg, de a 10es érzékenységű rossmanos teszt továbbra is negatív. Szerintettek lehet attól még baba? Ma lenne a nemvárt első napja.
jan. 14. 06:14
 30/31 anonim ***** válasza:
Ha ma van a nemvart és a teszt negatív, szinte kizárt. Hacsak nem sokkal később volt ovuláció.
jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!