Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy baba van a dologban?

Lehet, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Nagyon erős menstruációs görcsöm volt 2 napig,derékfájás és nagyon erős mellfájdalom. Most már enyhült, alig érzem, csak néha-néha. 4 nap van a nemvártig, csináltam Clerablue tesztet az negatív lett. Eddig nem fájt ennyire messzi előtt, max 1-2 nappal. Voltam covidos is... lehet ez is bezavart?

Mi a véleményetek?



jan. 9. 14:25
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Derékfájásból meg hasi görcsökből nekem is. De most olyan intenzív volt 2 napig, most meg alig érzek valamit is. Hát kíváncsi leszek mi lesz ebből. Három tesztet is csináltam mind negatív, de tudom, hogy túl korán csináltam őket.
jan. 9. 17:39
 12/31 A kérdező kommentje:
Létezik, hogy ennyivel menstruáció előtt kimutatja a teszt ha terhes is lennék ?
jan. 9. 18:28
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rá vagy pörögve a témára :D Vegyél egy 10es tesztet és próbáld meg holnap reggel.
jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Jajj ne is mond, teljesen. Erről szól az éjjelem, nappalos. Köszönöm a tippet, megpróbálom holnap akkor egy 10es tesztből. 😊
jan. 9. 19:04
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

5 dolog, amivel kiidegelheted magad az első trimeszterben c. cikkben az első:


"Vajon megfogant már? Ez a legjobb rész, amikor még terhes sem vagy, de már azon kattogsz, hogy vajon összejött-e. Figyeled a tested, keresed a jeleket, próbálsz következtetéseket levonni. Ki kell ábrándítsak mindenkit: valószínűleg nem fogod előbb megtudni az igazat, minthogy kimutatná a teszt, bármennyire is lesed a „jeleket”, amik sokszor nem is jelek. De legalább szerzel pár ősz hajszálat addig."


Chill és tesztelj a nemvárt napján.

jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
15ös ezt a cikket pont én linkeltem be, látom másnak is tetszik :D Amúgy szegény kérdező ennyire kiidegeli magát a teherbeesésen az első trimeszterben ki fog hullani az összes haja :D
jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne haragudj, nem láttam, hogy vótmá'. Nagyon igaz az a cikk, kb minden kismamára, bár én majdnem 7 hetes voltam, amikor észrevettem, hogy terhes vagyok (hello pcos), szóval én megkíméltem magam ettől. 😅
jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Köszi nektek a nyugtatást, próbálok lenyugodni. Nagyon nehéz, hogy ne figyeltem a testem minden rezdülését most. Szerencsére dolgozok, így csak este és reggel van időm agyalni. 😊
jan. 9. 20:42
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Annyi bőven elég.😂
jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nekem olyan a munkám hogy leginkább munkaidőben van időm agyalni :D
jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!