Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Pontosan 2hèttel ezelőtt pàrommal óvszerrel vèdekeztünk. 1perc alatt elment a gumiban de bennem. Sajnos nem teszteltük hogy lyukas e..

Ma a 8-napja hogy kèsik nem stresszeltem ès ilyen nem szokott előfordulni. 6-ik napon teszteltem babyboom teszt 5p utàn pozi, pàr perc el is tűnt róla.. majd pàr óra múlva egyèrtelműen pozi (Patikus illetve mindenki is megerősítette. 7ik napon ismèt teszt negatív. Most dèlutàn x epil teszt negatív..

"Jelek" Nagy ètvàgy,illetve napok óta mingyàrt megjön érzés.

Szerintetek?


jan. 16. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív tesztről nem tűnik el a csík...
jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jan. 16. 21:24
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez a babyboom teszt amiről eltűnt a csik aztàn "szàradàskor" visszajött màrmint mindenki annak làtja.. ti mit làttok??
jan. 16. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy szétazott tesztet.

Tesztjeid negatívak,akkor hogy lennél terhes?

Mi is gumival védekezünk,nem ellenőrizzük,hogy lyukas-e.

Aztán mégsincs egy rahedli gyerekünk.csak a tervezett kettő.

jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Védekeztetek. Nemtudod mikor volt peteérésed, ergo azt sem tudhatod hogy késik e a menstruációd. A teszt festékkel működik, nincs olyan hogy egyszer pozitív egyszer negatív majd megint pozitív. Lett még egy negatív teszted. Nem értem mit szeretnél még ezen kívül.
jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A képen a teszt nem kicsit van szétázva. Az a csík amit te pozitívnak látsz, az azért van, mert szétáztattad, és ahogy megy a tesztcsíkon a nedvesség, azt látod “pozitívnak”. Majd eltűnik, mert végig ért teljesen a nedvesség, és azért jön vissza később, mert teljesen szétázott. A többi teszt negatív, azt vszeg nem áztattad szét, meg az xepil jobb márka. Negatív = nem vagy terhes.
jan. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy itt nem volt elég válasz?

Ha egy teszt pozitív, akkor nem tűnik el a csík róla. A kisfiammal 3 hónap híján 8 éve csináltam pozitív tesztet, azóta is rajta van a 2 csík. Az nem tűnik csak úgy el a semmiből.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes. A teszted negatív, a pozitív teszten nem vándorol a csík. Ráadásul elázott koszos már a teszt.

A többi teszted negatív. Egyértelmű, hogy nem vagy terhesen.



De egy jó tanács...ha egy teszten látni vélsz valamit, ami totál bizonytalan....két nappal később csinálj még egyet....ha a bizonytalan pozi volt, akkor egyértelmű pozit kell kapj. Ha negatív a második teszt akkor csak a szemed csapott be.


Engedd el a dolgot, ennyi idővel aktus után a vak is látná a két csíkot, ha terhes lennél. Késni késhet a stressztől is, meg ezer más ok miatt.

jan. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2013 óta élek szexuális életet. Gumit használok. Soha egyetlen egyszer sem szórakoztam ellenőrzéssel. És a párom mindig bennem megy el (mivel erre van a gumi). Semmi értelme ellenőrizgetni. Ha szakad az feltűnik. Nincs gyerekem sem. 🙃
jan. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!