Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, a hőgörbe...

Mit gondoltok, a hőgörbe alapján lehet baba, vagy ez a hónap is felejtős?

Figyelt kérdés

Általában 29 naposak a ciklusaim, de az utóbbi fél évben 2x előfordult, hogy 33 napra jött meg. Szóval ha az eddigi leghosszabb ciklust számoljuk, akkor még nem késik a menzeszem. Vasárnap szeretnék tesztelni, 9 dpo-n már teszteltem egy negatívat (nem bírtam várni).

Köszönöm az értelmes válaszokat és a tapasztalatokat :)


[link]



jan. 19. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Amíg ilyen szinten rá vagy erre a témára állva, addig nem hiszem hogy sikerül. Vedd lazábban.
jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezzel a válasszal sokat segítettél:)
jan. 19. 14:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy görbéből nem lehet elemezni. Nálam pl egyértelmű volt, mert minden ciklusban volt egy időszak, mikor lefele indult vagy stagnált a hőm, terhesen meg feljebb ugrott. Ez talán a 11-12.dpo volt, már nem emlékszem. Az más kérdés, hogy addigra pozi volt a tesztem is.


Vesd össze a korábbi görbéid.

Meg csak akkor lehet a görbét figyelembe venni, ha neked mindig hamarabb leesik a hőd, minthogy megjönne. Sokaknak csak vérzés alatt esik le, tehát náluk nem lehet tippelni babára.


Ilyen szempontból egy görbe nem görbe.


Annyi biztos, hogy volt ovu és jó eséllyel nincs progi gondod.


Sok sikert a babához.

jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én amikor elindult valami 9 dpon mindig + teszteltem 10es tesztel
jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a hő mondig magasan volt és csak mensi második napján esett vissza . A hő leginkább ovu követésre alkalmas.

A predi és facelle a 8,9dpon egyértelmű pozi volt minden terhességnél ha megmaradt ha nem!

jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez alapján se megerősíteni, se kizárni nem lehet, hogy terhes vagy. Nincs más lehetőség, mint várni.
jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ilyen szempontból nem sokat ér. Nekem ugyanolyan magasan van terhesen, meg nem terhesen is. Annyi, hogy terhesen nem esik le. Na, de mire le kéne esnie már 1.észrevettem, hogy nem jött meg, 2.csináltam egy tesztet.
jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát erre így nem lehet mit mondani. Ha a saját görbéidhez képest látsz eltérést, akkor bele lehet magyarázni.

Nekem pl. mindkét várandósságomnál 0,2 fokkal magasabb volt a hőm luteálisban, mint normál helyzetben és 6., illetve 7. dpo-n volt egy hő visszaesésem. Utána visszaugrottak a hőim magasra és maradtak is. Ebből a leesésből sejtettem, hogy van valami.

jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet még megtippelni sem belőle. Semmi nem utal rajta terhességre, de az ellenkezőjére sem. Én 3 dologra tudom használni a görbét. Volt-e ovu, rendben lehet-e a progi, és hogy mikor fog megjönni. (Nekem 1 nappal menstruáció előtt esik le a hő.) De volt olyan ciklusom, hogy leesett a hőm, aztán visszament, terhes voltam (kémiai végül), meg olyan is, hogy ugyanez a mintázat ment, és még egy kémiai sem volt. Időnként trifázisos görbéim is vannak terhesség nélkül. Annak idején, mikor a lányommal voltam terhes is ilyen trifázisos volt, de a 28. napon meg leesett a hőm. Aztán ugye mégsem jött meg 🤷‍♀️ Majd ha már 18 napja magasan van a hőd, akkor kezdhetsz gyanakodni, de addigra már kimutatja egy terhességi teszt is. Ha azért méregeted a hőd, hogy hátha abból hamarabb kiderül valami, akkor sürgősen engedd el az egész méricskélést. És ezt totál jóindulattal mondom. Végigmentem valami ilyesmin.
jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!