Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vegyek be esemenyutanit?

Vegyek be esemenyutanit?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlot szedek 4 eve, soha nem maradt ki egy szem sem, most sem. 3 napja, a 19.szem bevetele utan 5-6 oraval viszont hasmenesem volt es felek, hogy ettol gyengult a hatasa a gyogyszernek. Azota voltunk egyutt a parommal.
jan. 20. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem használtatok gumit?
jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Miért használna gumit? 10 évig szedtem fogamzásgátlót, volt hogy hasmenésem volt, olyan is volt hogy antibiotikumot szedtem, egyszer se volt gond
jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolag okosabb az ember sajnos. De ugy dontottem, kovetem az utasitasokat miszerint ha az utolso heten “maradt” ki tabletta, nem kell szunetet hagyni a 2 level kozt hogy megmaradjon a hormonszint. A tajekoztato egyebkent 3-4 oran beluli hasmenes eseten javasol kiegeszito vedekezest.
jan. 20. 13:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas pechednek kell lenni, hogy fogamzásgátló mellett egy hasmenés miatt teherbe ess
jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Én ismerek így fogant gyermeket, kettőt is. Szerintem nem olyan ritkaság.
jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Hasmenés miatt simán becsúszhat a baba. Anyának pl egy hasmenős vírus miatt (1 nap hasmenés) 15év gyogyszerszedés mellett sikerült teherbe esnie.


Kérdező!

Aki fogamzásgátlót szed, nem kap eseményutánit.

A betegtájékoztató szerint tégy, ahogy írtad is. De ha 3-4 órán belül nem volt hasmenésed, addigra a tabi felszívódott, nagy baj nem lesz.

Én is voltam így, nem lettem terhes sosem.

1x volt, hogy az utolsó 3 szemet nem szedtem inkább be, akkor nagyon durva hasmenésem volt. Inkább előre hoztam a vérzést, a kövi ciklust meg annyival kitoltam.

jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Szóval 6-os neked ettől csak előbb megjött a menzid hogy nem szedted be őket? Tök jó, hogy ilyet is lehet.

Anyukád amúgy megtartotta a babát ha már ìgy alakult? Elnézést az indiszkrét kérdés miatt.


Amúgy kérdező, ilyenkor biztos ami biztos alapon lehet óvszerrel védekezni. Barátnőm házas, de 35 éves kora előtt nem akar gyereket (betáblázott céljaik vannak) ezért tabi + óvszer módszerrel védekeznek.

jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

7!

Igen, ha pár nappal elöbb abbahagyja az ember a gyogyszert, annyival elöbb is jön meg.

Benne van a betegtájékoztatoban, hogy úgymond lehet igy játszani a mensivel ha muszáj.

Én inkább az utolsó 3 szemet nem vettem be, 3 nappal elöb is jött meg.

Anya nem tartotta volna meg. 40 éves volt. Mire elintézte az abortuszt , magától elvetélt. Szóval igy sem ugy sem maradt volna meg.


6#

jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
8 én hiszek abban hogy ezek a lelkek tudják hogy nem kívánják őket a szüleik. Anyukám 2x is elvetélt, mondjuk a lány gyermekei, azaz mi sem teljesen egészségesek, de a 2 fiú utánunk életképtelen lett volna valószínűleg.
jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló tabletta 3-4 óra alatt felszívódik. Hasmenésed 5-6 órával később volt. Nem kell kiegészítő védekezés, se semmi más. Fogamzásgátló tabletta szedése mellett pedig eszedbe ne jusson esemény utáni tablettát bevenni. Ne legyél a saját szervezeted és hormonháztartásod ellensége...
jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!