Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem ment el lehetek terhes?

Nem ment el lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kb 1 perc volt az egész és nem ment el. Igy mennyi az esélye hogy terhes lettem?
jan. 27. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1 percre se tegye be. Ez nem játék.

Nem valószínű, hogy terhes vagy, de könyörgöm, ne csináljatok ilyet!

jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Hallottál már olyat, hogy előváladék?!

Na én pl attól lettem terhes. Pedig csak 1 percre tette be

jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért számít, hogy 1 perc vagy 1 óra? Időtől függetlenül kerülhet be előváladék.
jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 éve így estem teherbe. Igaz nem 1 perc volt, de kivette mielőtt elment. Majd nem jött meg a mensim a várt időpontban. 3 nap késésnél kezdtem el gyanakodni, csináltam egy tesztet, és igen erős pozitív lett. Első alkalommal voltunk akkor együtt gumi nélkül, megszakításos “védekezéssel” (direkt írtam idézőjelbe, mert sokan hívják annak, de ez minden, csak nem védekezés…).

Írass fel esemény utánit.

jan. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz, igen. Felelőtlenség, ha nem védekeztek, de ezt elmondták páran előttem. Egy percre se tegye be gumi nélkül.
jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!