Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet beágyazódási tünet?

Ez lehet beágyazódási tünet?

Figyelt kérdés
Az együttlét óta 1 hét telt el, és 1 hét múlva nem kellene megjönnie. Kb. 2 napja menstruációs fájdalom szerű alhasi fájdalmam van, de nem görcs, hanem enyhe alhasi fájdalom, amit menstruáció előtt is szoktam érezni, viszont nem egy héttel, hanem 1 nappal előtte. Emellett enyhe folyásom is van, átlátszó, szagtalan, ilyen nekem sose szokott lenni. Nem vagyok ràpörögve annyira a témára, nem figyelem a testem túlságosan, korábban nem tapasztaltam semmi szokatlan mióta próbálkozunk, îgy nem merült fel bennem a kérdés. Emellett nagyon fáradékony is vagyok 2 napja, munka után hazaérkezéskor pl egyből elaludtam, ami koràbban szintén nem volt jellemző. Tudom, hogy tüneteknek később kellene csak jelentkezni, de pl az első terhességemnél màr a pozitiv tesz előtt falási rohamaim voltak és a mellem is megduzzadt. Éreztem, hogy sikerült, amikor nem voltam terhes akkor sose. Most is hasonló érzésem van, de azért tudom, hogy a hasfájás, derékfájás, aluszékonyság más miatt is lehet. Betegnek nem érzem magam.
jan. 29. 05:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Beágyazódás után kezd nőni a hcg, ami tüneteket okozhat.

Most erre nem igazán lehet választ adni, vagy terhes vagy, vagy nem.

jan. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokszor éreztem, hogy most sikerült, aztán mégsem, erre nem lehet adni, ahogy a tünetekre sem sajnos. Várd meg amíg késik és tesztelj
jan. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Màra lebetegedtem, fáj a torkom, folyik az orrom, emiatt lehettem fàradékony. Majd megírom azért, hogy mi újság, de ameddig nem késik, addig tényleg fölösleges ezen agyalni.
jan. 29. 18:43
 4/4 anonim válasza:
Mi lett?
febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!