Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH teszt mint jósteszt?

LH teszt mint jósteszt?

Figyelt kérdés

Babaprojektben vagyunk.

Jan.28-án volt peteérésem (telefonos app. +LH tesztel figyeltem) , 5 napom van még a nem vártig, de már észre vettem magamon "kisebb tüneteket".

Ma reggel az LH tesztem ilyen pozitív lett. Lehetséges, hogy baba miatt vagy most lenne ovulaciom a mensi előtt?

Most probalkoztunk először szoval ebben még nincs tapasztalatom. LH teszteket sem használtam eddig.

Ne kövezzetek meg, tudom mire van az LH és a HCG teszt :D csak érdekel, hogy másnál is volt e ilyen vagy hasonló és vegül lett e baba belőle :)

Reggeli LH tesztem:

[link]


febr. 6. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges..

Inkább csinálj hcgt a nem várt előtt egy nappal vagy a nem várt napján.

febr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem pozitív LH teszt. Semmire nem lehet belőle következtetni.
febr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

tudom mire van az LH és a HCG teszt :D

Akkor jó.

Gondolom a hűtőbe se melegíteni teszed az ételt, holott ha ki van hizva és 45 fok van nyáron a napon, felmelegszik benne az étel.

Majd csinálj hcg tesztet, az arra való, amire te vagy kivanvsi csak még korai.

febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sohasem csináltam Hcg teszt helyett lh tesztet, tehát pontosan nem tudom működik e, de az első pár hétben amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, kíváncsiság miatt megcsináltam egy két lh tesztet, mert maradt otthon bőven. Rögtön olyan erős lett rajta a csík, mint amilyen azelőtt sohasem (mint amikor ovulációt akartam volna meghatározni).
febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges LH teszteket jóstesztnek pazarolni.


Azt várjuk vele, hogy a hcg hatására reagál az LH teszt is és pozitív lesz. De ha van hcg amire reagáljon az LH twszt arra reagálni fog a hcg teszt is és az is pozitív lesz... Szóval akkor már érdemesebb hcg tesztet használni, az tutira csak a hcg-től lesz pozitív.

febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért szokták jóstesztnek használni, mert hamarabb szinesedik meg a csík a hcg-től az lh teszten. Konkrétan amikor a hcg tesztem még csak halovány pozitív volt, az lh tesztről leugrott a csík, erősebb volt mint a tesztcsik. Én nem jóstesztnek hasznaltam, csak azt hittem, ovulálok, es amikor 2 egymást követő nap ilyen volt, akkor vettem egy hcg tesztet és az akkor volt halvány pozitív.
febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!