Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az elmúlt ciklusom során 5 alkalommal voltunk együtt párommal, ebből kettő mensi utolsó napján, kettő ovuláció körül egy pedig ovuláció után 1 héttel. Most van 8. napja, hogy késik a következő menstruációm. Két tesztet csináltam eddig a negyedik és hatodik késős napon (clearblue digitális), mindekettő negatív lett. Egyáltalán nincsenek olyan tüneteim amik arra utalnának, hogy meg szándékozik jönni. Máskor is késett már egy hetet ezért nem is voltam annyira megijedve.

Aznap mikor meg kellett volna jönnie repültem életemben először és borzasztóan féltem, már egy hete nem tudtam aludni rendesen, nem tudtam enni és inni rendesen. Ez alapján okozhatja a stressz?

Szerintetek mi lehet a háttérben?

Köszi előre is.



febr. 9. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív a teszt nem vagy terhes, a késésnek ezer féle oka lehet
febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez mellett hüvelygombára is használtam krémet a ciklusom során, már arra is gondoltam, hogy az is okozhatja esetleg.
febr. 9. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
A krém biztos nem okozza. Egyelőre várj, csinálj újabb tesztet egy hét múlva. 6. késős napon már biztos kellene jeleznie a terhességi tesztnek, kivéve ha mondjuk egy hetet csúszott az ovulációd, amit azért nehéz 100%-ra biztosan megmondani, volt-e és mikor, még ha tesztelsz is.
febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Más is írta ezt a késő ovulációt. Az egyetlen probléma csak ezzel, hogy az összes óvszer ellenőrizve volt aktus után. Kétszer is, párom is és én is megnéztük őket mikor végeztünk és az összes sérülésmentes volt
febr. 9. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok: Ha tényleg védekeztetek rendesen akkor szinte biztos, hogy nem vagy terhes. A késői ovulációnak mi köze az ellenőrzött óvszerhez? Nem vagy terhes, de késett az ovud (pl. a betegség vagy a stressz miatt), ezért nem jött még meg a menstruációd. Vagy egyáltalán nem volt ovud, a fentiek miatt és ez a ciklus kimarad. Ha extra biztos akarsz lenni tesztelj még egyszer egy hét múlva ha nem jön meg.
febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"mensi"...
febr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!