Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az első teherbeesési...

Ha az első teherbeesési kísérlet missed ab-bel végződött, utána kinek mennyi idő múlva sikerült egészséges babát szülnie?

Figyelt kérdés
Az első próbálkozásra egyből összejött a baba, de sajnos a 9. héten elhalt. Művileg fejezték be. Fél évig nem próbálkozhatunk. Egészséges vagyok én is, a férjem is. 27 éves vagyok, kicsit tartok az újabb csalódástól, jól jönne pár bíztató szó. A nődokim szerint minden ok.
2009. jan. 4. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

nekem tavaly májusba volt egy terhesség megszakításom,mert beteg volt a magzat. nekünk is +6 hónap védekezést javasolt a doki. és 7 hónapra rá sikerült teherbe esnem,de nekem az elsőhöz is 4 hónap kellett! most vagyunk 31 hetesek,márc. 10-re vagyok kiírva! úgyhogy nyugi,minden oké lesz! szia!!!

2009. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nekem is missed ab-al végződött az első terhességem. Nekem a 8. héten halt el. Szintén egészségesek vagyunk a férjemmel. Nekem viszont csak két menstruációt kellett megvárni, hogy újra próbálkozhassunk. Január 15-én lenne aktuális a menstruáció, de remélem nem jön meg. Nekem is van egy hasonló kérdésem ezen a honlapon és mindenki biztatót válaszolt. Sokan vannak hasonló helyzetben akiknek csak két menstruációt kellett várni és harmadszorra már meg sem jött nekik, mert elsőre sikerült a baba. Azt mondják ilyen műtét után könnyebb teherbe esni. Remélem. Amúgy én 26 éves vagyok és szintén aggódok kicsit, hogy mi lesz két hét múlva a tesztem eredménye.

2009. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!