Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sosem gondoltam volna, hogy valaha felteszem ezt a kérdést.

Már lassan egy éve rendszertelenek a ciklusaim. Decemberben elkezdtem szedni az indol-3 karbinol komplexet hogy segítsen. Január 10.én jött meg idén először, 5 napig tartott, majd legközelebb megint megjött január 20.-án szintén 5 napig tartott.

Február 10.én volt egy aktusom. Következő menstruációmnak Február 15.én kellett volna megjönnie, de azóta se jött. Vasárnap óta hasszurkálásom van, a melleim hol feszülnek hol nem (nálam ez tipikus tünet azelőtt hogy megjönne)

Csináltam egy extra korai terhességet kimutató tesztet, a kontrolcsík erős, a reagens viszont nagyon vékony, de egyértelműen piros.

Nem tudom mit gondoljak.


febr. 18. 07:19
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk terhes vagy?!
febr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha két csík van a teszten akkor terhes vagy

Nem is értem a kérdést.

febr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a kérdésem az lenne, hogy mindenhol azt mondják két egyforma vastagságú csíknak kell lenni. A kontrol csík erős, vastag, a reagens helye jól látható de cérnaszál vékony. És elvileg nem lehetett volna peteérésem a menstruáció előtt 4-5 nappal.
febr. 18. 08:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell két egyforma eroseggu csiknak lenni.

Az LH teszteknel van az, hogy a teszt csiknak erősebbnek kell lennie mint a kontroll csík.

A HCG teszteknel nem kell erősebbnek lennie, ha már van ott egy halvány rózsaszín csík is, az már jó esetben terhességet jelent.

febr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig rendszertelenek a ciklusaid akkor bőven lehetséges, hogy teherbe estel a februári aktusbol.
febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

8 nappal ezelőtt volt az aktus, még korai tesztelni bármivel is probalkozol.

Teherbe lehet esni batmikor, foleg ilyen kaotikus cikkus mellett

febr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Ki mondta azt neked mindenhol hogy mindkét csíknak erősnek kell lennie? Dehogy kell. Kevered az ovuteszttel..
febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy értettem, hogy nem a csík erőssége, hanem a vastagsága miatt bizonytalan a kérdező.


Nem tudom, hogy milyen tesztet használsz, de a vastagság sem minden tesznél ugyanolyan.

Pl. a régi Predictornál biztos, hogy minden esetben szemmel láthatóan vékonyabb volt a tesztcsík, mint a kontroll, mégis terhességet jelzett.

Itt van egy kép az én két éves tesztemről (eltettem emlékbe 😊), száradás után nem is annyira feltűnő, de frissen nagyon látszott, hogy a tesztcsík hajszálvékony volt, szinte harmada a kontroll csíknak.

[link]

És fiatalabb terhességnél tényleg csak egy tűhegy vastagságú volt sokszor, láttam ide is feltöltve sok ilyen tesztet.

Esetleg megmutatod a tiédet?

febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8as igen jól értetted, a vastagság volt zavaró.

Azóta csináltam két másikat, mindkettő negatív, és délelőtt megjött.

Igen az enyémen még vékonyabb volt a reagens csíkja.

[link]


ez pedig a teszt

[link]

febr. 19. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!