Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remélem nem vagyok terhes?

Remélem nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Ciklus 29. Napján vagyok, ezt még nem nevezném késésnek, de nagyon későn érkezett a mellfeszülés, mint PMS tünet, alig 3 napja tart és egyre rosszabb... nem tudom megoldani a tesztelést, mert max. Egy pláza wc-be lennék nyugiban az elkövetkező 5 napban, 3 város között fogok rohangálni, vonatozni, a munka-magánélet most ìgy alakult a hètre. :(


Párommal együtt sem élek, lakótársnőm van, ne neki pláne semmi köze a tesztelési próbálkozásomhoz.


Szorulásom, puffadásom már majdnem 10 napja tart... én remélem ez most inkább a stressz és nem terhesség jele.



febr. 21. 17:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
99%

Azért csak van öt -tiz perc amikor nem töri rád a klotyo ajtót a lakotarsnod.

Max utána elviszed a tesztet és kodobod máshol.

Én meg ilyen kifogást nem is hallottam, hogy valaki ezért nem tesztel.

Ha kíváncsi vagy az eredményre tesztelned kell, ugyanis itt senki meg nem tudja mondani neked,hogy terhes-e vagy.

febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ha hiszed ha nem, minden reggel egyszerre kelünk és este is ugyanakkor vagyunk otthon. Ő meg az a típus aki nem tudja lekötni magát a szobájában, pedig már megkértem párszor, hogy osszuk be a közös tereket, de nem, ma is pont akkor állt neki főzni, amikor én is akartam. XD
febr. 21. 17:37
 3/25 A kérdező kommentje:
Ezért is írtam hogy elmegyek 4 napra innen, loti-futiba csak a pláza marad, meg drága családom körében és melóban hogy teszteljek már, full ciki.
febr. 21. 17:38
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább tesztelnék melóban vagy plázában, mint értékes napokat veszítsek esetleges terhességnél, ha nem akarod megtartani
febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj melóban, ha otthon nem akarsz. Másképp nem tudod meg, hogy terhes vagy-e.
febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy fel sem merülhetne az abortusz, nem tudnék együttélni a tudattal. Ha a párom elhagyna, haza tudnék költözni a szüleimhez, sőt még sok éve is megbeszéltük az első komoly kapcsolatomnál egyetemista koromban, ha teherbe esnék, akkor is segítenek, csak hát más az, ha egyértelműen számíthatsz a párodra és megint más ez hogy együtt se lakunk még...
febr. 21. 17:56
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Kizárt, hogy a lakásotokban nincs WC!
febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
99%
A pláza-wc-kben is lehet tesztelni
febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%
Már nem azért, de nagy vczni nem szoktál? Vagy akkor is bemegy a lakótársad?
febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán volt olyan aktus amiből lehetnél terhes?

Lepisilni egy tesztet az pont 1 pisinyi idő!utanan a szobádban móg öltözől várakozik és ránézel hogy mizu!

febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!