Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remélem nem vagyok terhes?

Remélem nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Ciklus 29. Napján vagyok, ezt még nem nevezném késésnek, de nagyon későn érkezett a mellfeszülés, mint PMS tünet, alig 3 napja tart és egyre rosszabb... nem tudom megoldani a tesztelést, mert max. Egy pláza wc-be lennék nyugiban az elkövetkező 5 napban, 3 város között fogok rohangálni, vonatozni, a munka-magánélet most ìgy alakult a hètre. :(


Párommal együtt sem élek, lakótársnőm van, ne neki pláne semmi köze a tesztelési próbálkozásomhoz.


Szorulásom, puffadásom már majdnem 10 napja tart... én remélem ez most inkább a stressz és nem terhesség jele.



febr. 21. 17:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
71%

20, nehogy már mi legyünk a szarok álljon meg a bicikli.

Nyavajogsz, hogy nem tudsz tesztelni, ötleteket adunk neked.De te neeeem. akkor mégis hogy akarod megtudni, hogy terhes vagy-e?

febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia mi volt az eredmény?
febr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
69%

18 vagyok!

2 gyerekem van, ergo 2x átéltem a tesztelés élményét.

De én nem a semmire,a lakótársam nyakára tettem ezt...

Hanem otthon, nyugodt körülmények közt képes voltam egyedül, segítség nélkül megoldani


Arról csak te tehetsz, hogy ilyen szerencsétlen körülmények közt élsz, ne haragudj...

febr. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
81%
Amíg nem tudsz egy tesztet helyén kezelni és nem tabuként dugdosni, addig messze vagy a felnőtt léttől.
febr. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

MEGJŐTT!!



23: ezt sem szeretném magamra venni. Saját lakásban élek, de a továbbképzésem mellett nem tudok csak félállásban dolgozni, ezért kellett valami kiegészítés. Nem jött be az első diplomám, ez van. El fogom küldeni a csajt, mert én antiszoc típusú lakótárs vagyok, ő meg túl szociális. Nem illünk össze.


Az meg, hogy 27 évesen nincsen stabil kapcsolatom, sajnos az élet nem egy idilli habostorta, az előzö pàrom megcsalt, muszáj volt szakítanom vele, pedig azt hittem ő életem szerelme. A mostani párom meg lehet soha nem is akar összeköltözni. Ìgy biztos nem, amíg a csajról panaszkodtam neki ezzel saját magam is rossz színben tüntetve fel, mert elhiheted hogy a lakótársasdiba én is belefáradtam már.

febr. 22. 07:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!