Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció előtti együttlétből...

Ovuláció előtti együttlétből milyen nemű baba lett?

Figyelt kérdés

Akik peteérés előtt voltak csak együtt és sikerült a baba, milyen nemű lett? 😊 Inkább az érdekelne, akik jó pár nappal (4-5) előtte tudtak csak együttlenni.

Nekünk most így sikerült, én is nagyon csodálkozom. 😊


febr. 25. 20:16
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiú, egy lány.
febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát peteérés előtt voltunk együtt és 2 fiú, 1 lány majd megint 1 fiú lett.
febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nálunk is előtte sikerült, úgy néz ki fiú
febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
40%

Mind a két gyerekemmel a peteérés napján voltunk együtt, a férjemmel .Egyik fiú lett, a másik lány .

Amúgy azt tudod, hogy a gyerek neme kizárólag az apan múlik, és nem rajtad?

febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
54%
Nekem minimum 5 nappal előttiből, méret alapján pedig legalább 6, de inkább 7. Nem csak én csodálkoztam, hanem az orvosok is😂 A héten tudom meg a nemét, ha nem felejtem el és érdekel, megírom.
febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%

Aki a 4est lepontozta: 5/8 anonim ***** válasza:

87%

A te nemi kromoszómáid XX. A férfié XY. A gyerek mindkettőnek a felét kaphatja csak meg. Tőled csak X-et kaphat, a férfitól azonban kaphat X-et is, meg Y-t is. Ha a férfitól X-et kap, akkor XX lesz, azaz lány. Ha a férfitól Y-t kap, akkor XY lesz, azaz fiú.


Legalább ne reklámozd, hogy tudatlan vagy

febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
48%

Hiába pontoztok le, ti biztos jobban tudjátok.


Az közismert, hogy a baba nemét az apa határozza meg (bár sokáig tartotta magát a tévhit, hogy a baba neme a nőn múlik), egészen pontosan az apa hímivarsejtjei. Az embernek két nemi kromoszómája van, az X és az Y. A lányoknak két X, a fiúknak egy X és egy Y kromoszómája van. Azaz, az anyán nem múlhat a baba neme, hiszen, ő csak X-szel rendelkezik. Ha az X kromoszómát tartalmazó hímivarsejttel történik a megtermékenyítés, akkor lány, ha az Y-t tartalmazóval, akkor fiúgyermek születik.


#4

febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
49%

#6! Kettőnk közül te vagy tudatlan, vagy legalábbis szövegértésből nagyon gyenge. Hol látsz te ott olyat, hogy a kérdező azt gondolja, rajta múlik a gyerek neme?🤔

Egyedül az együttlét időpontjára és annak az ovulációhoz való viszonyára hivatkozott. Annak az elméletnek meg van tudományos alapja, mellesleg szó sincs benne olyasmiről, hogy nem a hímivarsejt határozza meg a nemet. Az, hogy te sose hallottál róla tájékozatlanságra vall, ami nem lenne baj, de nem muszáj minden kérdésre reagálni. A lepontozást (tőlem legalábbis) nem ezért, hanem azert kaptad, mert semennyire nem válaszoltál a kérdésre, vagyis nem hasznos.

#5

febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
25%

Ovuláció előtti együttlétből milyen nemű baba lett?


Teljesen mindegy, nem azon múlik a baba neme mikor vagytok együtt

Fentebb ki lett fejtve.

febr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
#9! Te tényleg értetlen vagy. A#4 válaszod van lepontozva, ami NEM válaszol a kérdésre. (Mellesleg a többi se.) A hülye is tudja, hogy a hímivarsejt lehet x vagy y. Csakhogy NEM EZ VOLT A KÉRDÉS. Nagyon ügyes vagy, hogy felmondtad a hetedikes bioszt, amit mindenki tud, majd a suliban értékelik, de itt most senki nem kérdezte.
febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!