Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció előtti együttlétből...

Ovuláció előtti együttlétből milyen nemű baba lett?

Figyelt kérdés

Akik peteérés előtt voltak csak együtt és sikerült a baba, milyen nemű lett? 😊 Inkább az érdekelne, akik jó pár nappal (4-5) előtte tudtak csak együttlenni.

Nekünk most így sikerült, én is nagyon csodálkozom. 😊


febr. 25. 20:16
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

10, te meg csak vagy, hogy itt a válaszom?


Mind a két gyerekemmel a peteérés napján voltunk együtt, a férjemmel .Egyik fiú lett, a másik lány .


#4

febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként azért írtam ezt a választ, mert tök mindegy, hogy előtte vagy utána vagy aznap volt együtt a férjével.

50-50,% az esélye a baba nemenek.

Vagy fiú lesz vagy lány .

febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
#11! Igen, még mindig nem érted a kérdést. Ovuláció ELŐTTI együttlétből. Az van a kérdésben. Ha a te gyerekeid az ovuláció napján történt együttlétből fogantak, akkor nem vagy érintett, válaszod pedig nem releváns. Ennél magyarabbul már nem tudom leírni.
febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ez csak egy közvéleménykutatás, ne essetek egymásnak miatta.

Azt olvastam, hogy a lány spermiumok sokkal több napig elélnek, mint a fiúk. Így azt hittem, hogy tuti lányunk lesz, de akkor még közel sem biztos. Legalább 4 nappal ovu előtt voltunk együtt csak, ha nem régebben.

Igen #5ös érdekelne azért, köszi! 😊

febr. 25. 21:42
 15/35 A kérdező kommentje:

És igen..

Az érdekelt, akinek tuti vagy 4-5 nappal peteeres előtt sikerült teherbe esnie. A többi tényleg nem releváns.

febr. 25. 21:44
 16/35 anonim ***** válasza:
0%

Ne alapozz erre.

Majd az orvos megmondja a nemét.

febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

#14! Igen, én is így tudom és van tudományos alapja, de persze, nem 100%. Gondolj bele, ha mondjuk az ovu pillanatában él 80 lány és 20 fiú spermium, akkor nagyobb eséllyel lesz lány, de egyáltalán nem zárja ki, hogy fiú legyen.

Nálunk ráadásul egyáltalán nem születnek fiúk a családban (igen, ez nem tudományos, csak megfigyelés), de én meg voltam győződve, hogy tuti lány lesz. Aztán annyian mondták, hogy szerintük fiú, hogy most esett le, hogy bakker, akár fiú is lehet😂

Pár nap és kiderül 😁

#5

febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ovu előtt és fiúcska lett. Tesómnál meg lány, de ők ovu napján voltak együtt.

Szerintem az ovu előtti tuti lány elmélet nem válik be. Maximum csak véletlen összefüggés Egyik barátnőmnél 4 fiú van. Lányt akartak és hittek ebben, hogy hátha. Ötödszörre nem mertek próbálkozni. :D

febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi tuti jópár nappal ovu előtt voltunk együtt mikor megfogant és fiú lett. Én is azt gondoltam, hogy ennek az elméletnek van valóságalapja, de sok helyen olvastam, hogy ez is csak városi legenda. Pl nekem a gyors szívverés miatt is lánynak kellett volna lennie, ha ilyenekre alapozunk :D
febr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi a sikeres hónapban csak egyetlen egyszer voltunk együtt (már sok éve próbálkoztunk a babával addigra), a 8.ciklusnapon, szóval bőven ovu előtt. Hát pont nem számítottunk rá, hogy ebből baba lesz, de lett, és kislány.
febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!